Home / Genel / İSKENDERUNLU MOTOSİKLET TUTKUNLARI ŞEHİT FERHAT GEDİK’İ UNUTMADI

İSKENDERUNLU MOTOSİKLET TUTKUNLARI ŞEHİT FERHAT GEDİK’İ UNUTMADI

Spread the love

Trabzon Maçka kırsalında 5 yıl önce teröristlerle sıcak temas sırasında Eren Bülbül’ü korurken şehit olan Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’i İskenderunlu motosiklet tutkunları unutmadı ve mezarı başında andı.

İskenderun Körfez Motosiklet Derneği üyeleri şehadetinin 5. Yıldönümünde Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik için önce Atatürk anıt alanında toplandı. Körfez Motosiklet grubu Başkanı Emre Berkil burada kısa bir konuşma yaparak şanlı bayrağın göklerde dalgalanmasını şehitlere borçlu olduklarının altını çizerek “Bizler de bu bayrağın dalgalandığı her yerde sürüş yapan motorcularız. Bizler şehitlerimize minnettarız. Kortejimiz Eren Bülbül’ü korumak isterken 41. Yaşında 41 kurşunla şehit olan Ferhat Gedik’i anma sürüşü yapacağız” diye konuştu.

Motosiklet grubu İskenderun Anıt Alanında oluşturulan kortejle şehit Astsubay Ferhat Gedik’in annesi Hatice Gedik’in evinin bulunduğu Bekbele mahallesine gitti. Burada duygu dolu gözlerle gelenleri bekleyen Annenin elini önce güvenlik nedeniyle korteje eşlik eden Yunus polisler öptü. Arından da İskenderun Körfez Motosiklet grubu Başkanı Emre Berkil yanlarında getirdiği Türk Bayrağı Anne Hatice Gedik’e teslim edip elini öptü.

About Nevzat Kurt

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

Özçelik-İş’te Muhtarlarla Siyaset Üstü Memleket Buluşması

Spread the love İskenderun Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Rıza Kekeç ve mahalle muhtarları, Özçelik İş …

Bir yanıt yazın