Home / Genel / Türkiye nin Girişimci Kadın Gücü Yarışması başladı.

Türkiye nin Girişimci Kadın Gücü Yarışması başladı.

Spread the love

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği TOBB Kadın Girişimciler Kurulu himayelerinde, Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı TEPAV iş birliği ile Türkiye nin Girişimci Kadın Gücü Yarışması başlatmıştır.

Her yıl tekrarlanması planlanan “Türkiye’nin Girişimci Kadın Gücü Yarışması” ile nihai olarak listeye giren Girişimcilerin kendi bölgelerinde kanaat önderliği rolü üstlenmesi, sahibi oldukları şirketlerin başarı hikayeleri ile potansiyel Kadın Girişimci adaylarına İlham kaynağı olması hedeflenmektedir.

Türkiyenin Kadın Gücü Yarışması “Kadın istihdamını en çok artıran şirket” ve “Girişimci Kadın Gücü” kategorisine sadece kadın Girişimciler başvurabilecek olup,

“En hızlı büyüyen Kadın Girişimci” “En Çevre Dostu Kadın Girişimci”, “En Çok Dijitalleşen Kadın Girişimci”, “İhracatını en çok Artıran Kadın Girişimci” kriterlerinde ödüllerini alacaklardır. “Kadın İstihdamını en çok artıran Şirket” kategorisine ise tüm şirketler müracaat edebileceklerdir.

www.girisimcikadingucu. tobb.org.tr/

Linkinden en son 30 Eylül 2022 tarihine kadar başvuru yapabliceklerdir.

Bu kapsamda 19 Kasım 2022 tarihinde Dünya Kadın Girişimciler Gününde Birlik Başkanı Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu ve TOBB KGK Başkanı Sayın Nurten Öztürk ün katılımları ile listeye girmeye hak kazanan şirketler ödüllerini alacaklardır.

About Nevzat Kurt

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

Özçelik-İş’te Muhtarlarla Siyaset Üstü Memleket Buluşması

Spread the love İskenderun Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Rıza Kekeç ve mahalle muhtarları, Özçelik İş …

Bir yanıt yazın