Home / Hatay / Antakya / ÇOCUKLARA KİTAP BAĞIŞINDA BULUNDULAR

ÇOCUKLARA KİTAP BAĞIŞINDA BULUNDULAR

Spread the love

Antakya Soroptimist Kulübü 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı haftası kapsamında Antakya Üzümdalı Şehit Metin Sürer Ortaokulu’na kitap bağışında bulundu.

Yönetim kurulu ve üyelerinin katıldığı ziyarette okul müdürü, müdür yardımcısı ve Türkçe öğretmeni ile çocuklara kitap sevgisi aşılamanın önemi ve değeri üzerine uzun bir sohbet gerçekleştirdi. Başkan Sonay Altunay Bayraktar, Yönetim Kurulu Üyeleri Nilay Atayurt, Neşe Urfalı, Dilay Dolar ve üyelerimiz Nihan Durmaz, Alev Bahadırlı ve İlke Üyüdücü Ekmekçi ile birlikte okul kütüphanesine kitapları teslim etti.

Başkan Sonay Altunay Bayraktar konuşmasında:
“Kitaplar çocuklarımız içim ebedi bir arkadaştır. Onların zihinsel, duygusal ve sosyal gelişimlerini sağlamanın yanı sıra hayal gücü ve yaratıcılık becerileri için çok büyük öneme sahiptir. Kitaplar bizi dinler, bizimle konuşur, gözyaşlarımızı siler, yol gösterir. Antakya Soroptimist Kulübü olarak kitapsız tek bir çocuk kalmaması dileklerimizle çalışmalarımıza durmadan devam edeceğiz. Projemize destek veren ve katılım gösteren tüm kulüp üyesi kızkardeşlerimize 2021-2023 yönetim kurulumuz adına çok teşekkür ediyoruz” dedi.

About Nevzat Kurt

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

Belen de Tır Yangını

Spread the love Belen Antakya yolu üzerinde belirlenemeyen bir nedenden ötürü tır alev aldı. Çevrede …

Bir yanıt yazın