Home / Genel / BEYKÖY, ‘MUHTARLIK BİNASI’NA KAVUŞTU!

BEYKÖY, ‘MUHTARLIK BİNASI’NA KAVUŞTU!

Spread the love

Arsuz Kaymakamı Hacı Hasan Gökpınar ve Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Arsuz Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan ‘Beyköy Mahallesi Muhtarlık Binası’nın açılışına katıldı.

Açılışa; Arsuz Kaymakamı Hacı Hasan Gökpınar, Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Arsuz Jandarma Karakol Komutanı Yüzbaşı İbrahim Dündar, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Meclis Üyeleri, Birim Müdürleri, Siyasi Parti ve Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri, Muhtarlar ve halk katılım sağladı.

Muhtarlık binasının açılışı için bir arada olduklarını ve hayırlı olmasını dileyen Başkanı Asaf Güven, “Muhtarlık binasının açılışı vesilesiyle bir aradayız. Muhtar bu binanın yapılmasıyla ilgili çok heyecanlı, güzel konuştu. Arsuz, biliyorsunuz geniş bir alana yayılmış ve 38 tane mahallesi var. Mahallelerin her biri bir yerde ve dağınık. Gerçekten de her mahallenin farklı ihtiyaçları var. Bu ihtiyaçların çoğu yapıldığı halde, yaptığımız şeylerin yanında yapacaklarımız da var. Belirli bir süreye ihtiyaç var. Yolundan, başlayan alt yapısına kadar eksiği olsa da hep beraber bu eksikleri gidermek için var gücümüzle çalışmamız lazım. Bu biraz zaman alacak. Ama bunları zamanla hep beraber çözmek için gerekli çalışmaları yapacağız. Ben bu binanın mahallemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

About Nevzat Kurt

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

Özçelik-İş’te Muhtarlarla Siyaset Üstü Memleket Buluşması

Spread the love İskenderun Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Rıza Kekeç ve mahalle muhtarları, Özçelik İş …

Bir yanıt yazın