Home / Genel / İTSO’DA SÜRÜCÜ KURSLARININ SORUNLARI GÖRÜŞÜLDÜ

İTSO’DA SÜRÜCÜ KURSLARININ SORUNLARI GÖRÜŞÜLDÜ

Spread the love

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde bölgemizde faaliyet gösteren sürücü kurslarının sorunları görüşüldü.
İskenderun, Erzin, Dörtyol, Payas, Belen, Arsuz Sürücü kursları temsilcilerinin katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda sektörün sorunları görüşüldü.

Toplantıda söz alan Özel Bal Sürücü Kursu sahibi ve İTSO Meclis Üyesi Hüseyin Tuncer; “Sürücü kursları olarak ülkemizde istihdam sağlayan vergisini ödeyen sektör temsilcileri olarak zor bir süreçten geçiyoruz. Özellikle akaryakıta peş peşe yapılan zamlar ve vergiler sektörü olumsuz yönde etkiliyor. Sürücü kurslarımızın yolları başta olmak üzere birçok sorunlarımız var. Bu gün bu sorunlarımızı bir araya gelerek paylaşmak ve çözüm önerileri bulmak için buradayız. Her zaman yanımızda olan sorunlarımızı dinleyen ve çözüm yolları arayan İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Levent Hakkı Yılmaz’a desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Toplantıda sürücü kursu temsilcileri, sektörün sorunları ve olağanüstü oluşan akaryakıt zamları, araç alımlarında sürücü kurslarına özel tüketim vergisinden faydalanılmadığı ve kanunlar gereği sabit fiyat uygulanması noktasında destek talebinde bulundular.

About Nevzat Kurt

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

Özçelik-İş’te Muhtarlarla Siyaset Üstü Memleket Buluşması

Spread the love İskenderun Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Rıza Kekeç ve mahalle muhtarları, Özçelik İş …

Bir yanıt yazın