Home / Hatay / Dörtyol / BAŞKAN SAVAŞ DUYARLI BELEDİYECİLİK ANLAYIŞIYLA HATAY’I KUCAKLIYOR

BAŞKAN SAVAŞ DUYARLI BELEDİYECİLİK ANLAYIŞIYLA HATAY’I KUCAKLIYOR

Spread the love

BAŞKAN SAVAŞ DUYARLI BELEDİYECİLİK ANLAYIŞIYLA HATAY'I KUCAKLIYORHatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın duyarlı belediyecilik ilkesi doğrultusunda Hatay’ın her noktasında günün anlamını ifade eden etkinliklere imza atan HBB ekipleri, vatandaşların mutluluklarına ortak olmaya devam ediyor.

HBB EKİPLERİNDEN ŞEHİT, GAZİ VE ENGELLİ AİLELERİNİ MUTLU EDEN ANNELER GÜNÜ ZİYARETLERİ

Kutsal varlıklarımız olan annelerimizin 8 Mayıs’ta kutlanacak Anneler Günü vesilesiyle Başkan Savaş’ın insan odaklı düşünce tarzına uygun ve her platformda halkının yanında olma hassasiyeti doğrultusunda hareket eden HBB Dörtyol, Payas ve Erzin Koordinatörü Tansel Demirel, bu anlamlı gün münasebetiyle şehit, gazi ve engelli annelerini mutlu eden ziyaretler gerçekleştirdi.

Demirel’in Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş adına gerçekleştirdiği anneler günü ziyaretlerine, Dörtyol Engelliler Dernek Başkanı Perihan Pekel de eşlik etti.

VATANA EMANET ŞEHİT ANNELERİ İLE ENGEL TANIMAYAN ANNELER HER ZAMAN BAŞIMIZIN TACIDIR

Cennet vatanımız uğruna genç yaşlarında şehit olan güvenlik güçlerimizin şehit ailelerini vatana emanet edilen birer değer olarak gören ve engelli vatandaşların hayatını kolaylaştırmak anlamında somut ve kararlı adımlar atan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, şehit, gazi anneleri ile engelli vatandaşların annelerinin gününü HBB ekipleri aracılığıyla canı gönülden kutladı.

HBB’DEN YENİ BEBEK SAHİBİ OLAN ANNELERE ‘HOŞGELDİN BEBEK’ SETİ HEDİYE EDİLDİ

Anneler Günü’nde de yalnız bırakılmayan şehit, gazi ve engelli ailelerin yanı sıra yeni bebek sahibi olan ailelerin de ziyaret edildiği Anneler Günü etkinliğinde, HBB yetkilileri yeni çocuk sahibi ailelere “Hoşgeldin Bebek” seti hediye ederek mutluluklarına ortak oldu.

KIYMETLİ ANNELERE, BAŞKAN SAVAŞ ADINA ŞAL VE ÇİÇEK TAKDİM EDİLDİ

HBB ekipleri ayrıca, Dörtyol Altındağ Mahallesi’nde ikamet eden 105 yaşındaki Fatma Bulut neneyi de unutmayarak hem neneye hem de ziyaret edilen tüm engelli, şehit ve gazi annelerine Başkan Savaş adına şal ve çiçek takdim ettiler.

ŞEHİT, GAZİ VE ENGELLİ ANNELERİNDEN BAŞKAN SAVAŞ’A VE HBB EKİPLERİNE TEŞEKKÜR EDİLDİ.

Bu anlamlı gün dolayısı ile kendilerini unutmayan ve yaptıkları jestleriyle yalnız bırakılmadıklarından dolayı mutlu olan şehit, gazi ve engelli anneleri HBB ekiplerine ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Doç.Dr. Lütfü Savaş’a teşekkürlerini ilettiler.

About Hatay Haber

Hatayın Nabzı https://www.hatayinnabzi.com/

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

HATAY’DA BİR ÇOK İLÇEDE ELEKTRİK KESİNTİSİ YAŞANACAK

Spread the love Hatay Valiliğinden yapılan açıklamada 21.08.2020 Tarihinde Elektrik Verilemeyecek Yerleri açıkladı Hatay’ın Antakya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir