Home / Genel / KAYMAKAM DEMİRYÜREK’TEN ATSİAD ZİYARETİ, NURİ ÜYSEN DE ATSİAD ÇATISI ALTINDA

KAYMAKAM DEMİRYÜREK’TEN ATSİAD ZİYARETİ, NURİ ÜYSEN DE ATSİAD ÇATISI ALTINDA

Spread the love

Akdeniz Tüccar ve Sanayici İşinsanları Derneği (ATSİAD)’ı ziyaret eden İskenderun Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, bölgede yatırımlarıyla, istihdama katkıları ve ürettikleri katmadeğerle ön planda olan sanayici ve işinsanlarının sorunlarını dinledi ve ilettikleri çözüm önerilerini not aldı.

ATSİAD Başkanı Mithat Ceritbinmez, bölgede yatırımları, istihdama katkıları ve ürettikleri katmadeğerle bölge ve ülke ekonomisine önemli katkı sunan yatırımcı işinsanlarının biraraya gelerek kurdukları dernekle tüm ekonomik ve sosyal hayattaki gelişmelere katkı vermeye çalıştıklarını söyledi.

Ziyaret turlarını sıklaştıran Kaymakam Murat Sefa Demiryürek, her ziyaretinde bölgeyi daha yakından tanımak, sorunlara ve çözüm önerilerine vakıf olmak adına istişareye büyük önem veriyor, ortak akılla sorunların çözümü için gayret sarfediyor.

ATSİAD Başkanı Mithat Ceritbinmez ve yönetim kurulu tarafından ağırlanan Kaymakam Demiryürek, bölge sanayicisi ve işinsanlarının güçlerini birleştirerek oluşturdukları dernek yapısının bölge açısından önemli olduğuna vurgu yaptı.

ÜYSEN’E ATSİAD ROZETİ
Geçtiğimiz günlerde yeni üyelere rozet takma törenine şehir dışı programı nedeniyle katılamayan bölgenin önemli yatırımcı ve hayırsever işinsanlarından Yükseliş Koleji Kurucusu Nuri Üysen’i ziyaret eden ATSİAD Başkanı Mithat Ceritbinmez ve yönetim kurulu, derneğin gücüne güç katan işinsanı Nuri Üysen’e rozetini taktılar.

Yükseliş Koleji Kurucusu Hayırsever İşinsanı Nuri Üysen’e rozetini takan ATSİAD Başkanı Mithat Ceritbinmez, derneğin ‘Birlikten Doğan Güç’ sloganıyla kurulduğunu hatırlatarak, Nuri Üysen gibi başarılı ve hayırsever bir ismi dernek çatısı altında görmenin bu birliğe sunacağı katkıların çok önemli olduğunu söyledi.

Yükseliş Koleji Kurucusu Hayırsever İşinsanı Nuri Üysen de, dernek rozetini takmak üzere kendisini ziyaret eden ATSİAD Başkanı Mithat Ceritbinmez ve yönetim kuruluna teşekkür ederek, bölgedeki tüm gelişmelere ve sosyal sorumluluklarının farkında bir işinsanı olarak derneğe üye olarak katılmaktan mutlu olduğunu ifade etti.

About Nevzat Kurt

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

Özçelik-İş’te Muhtarlarla Siyaset Üstü Memleket Buluşması

Spread the love İskenderun Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Rıza Kekeç ve mahalle muhtarları, Özçelik İş …

Bir yanıt yazın