Home / Genel / HESOB’DA BAŞKAN TEKSÖZ GÜVEN TAZELEDİ

HESOB’DA BAŞKAN TEKSÖZ GÜVEN TAZELEDİ

Spread the love

Olağan genel kurulunu Antakya Ottoman Otelde gerçekleştiren HESOB (Hatay Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği)’nde iki listenin yarıştığı seçimleri Abdulkadir Teksöz kazanarak güven tazeledi.

HESOB Olağan genel kurulda mevcut başkan Abdulkadir Teksöz ile İnşaatçılar ve Boyacılar Odası Başkanı Mehmet Alakuş’un listeleri sandıkta yarıştı.

Antakya Ottoman Otelde üye esnafların katılımıyla başlayan genel kurula Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Defne Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin Künefeci, ATSO Başkanı Hikmet Çinçin, Oda Başkanları, STK Temsilcileri de katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından divan üyeleri oy çokluğu ile seçilen genel kurulda faaliyet raporunu okuyan HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz esnaftan güvenoyu istediğini belirterek “Geçmişte esnafı nasıl kucakladıysa yine aynı azim ve aynı duruşla tüm esnafa hizmet edeceğiz. Esnafı zora sokan her türlü olumsuzluklarla kararlılıkla yine mücadele edeceğiz. 24 saat esnafın hizmetinde olduk, seçildiğimiz takdirde yine 24 saat esnafın hizmetinde olacağız” dedi.

İki başkan adayı divan üyeleri ve kongre üyelerinin önünde kucaklaşarak birlik mesajı verdikleri genel kurulda salonu dolduranların alkışları arasında kucaklaştılar ve seçime geçildi.

Genel kurula katılan üyelerin oy kullanma süresi tamamlandıktan sonra açılan sandıktan çıkan oy pusulaları sayımı büyük heyecan içerisinde gerçekleştirildi. İnşaatçılar ve Boyacılar Odası Başkanı HESOB Başkan adayı Mehmet Alakuş’un listesinin 108 oy topladığı seçimde, 366 oy alan Abdulkadir Teksöz yeniden HESOB Başkanı olarak güven tazeledi.

About Nevzat Kurt

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

Özçelik-İş’te Muhtarlarla Siyaset Üstü Memleket Buluşması

Spread the love İskenderun Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Rıza Kekeç ve mahalle muhtarları, Özçelik İş …

Bir yanıt yazın