Home / Rehber / Astroloji / YENİ AY 18 NİSAN VE ETKİLERİ

YENİ AY 18 NİSAN VE ETKİLERİ

Spread the love

YENİ AY 18 NİSAN VE ETKİLERİ

Umut belki de gelecek sayfadadır kapatma kitabı.. Umut et ki gerçek olsun…

Yeni ay hepinizin umut ışığı olsun.. Hayal kurunca mutlu olmaz mı insan zaten? Ya da dua edince umut için değil midir? Mutlaka istediğimiz bir amacımız yok mudur bu hayatta? İşte size fırsat 18 Nisan’da gerçekleşen yeni ay koç burcunda gerçekleşti. Öncü, hırslı, olumsuz yaklaşımlar, dengesiz, sinirli hareketler, yeni adımlar, yeni kararlar, yeni hayat gibi düşüncelere itecek bizi Yeni Ay etkisi.

4 Nisan Kanlı Ay Tutulması etkisi sürüyor bunu hep belirtiyorum. Hazirana kadar sürecek. Birde Yeni Ay Koç’ta dengemiz şaşacak. Mart ayı başındaki etkileri destekleyecek, daha belirginleştirip al bak mantıklı düşün diyecek. Hayatımızda sorunlu olan konuları tekrar önümüze getirecek. Tam bir hafta rahatladık derken yine neyim var? Sorusunu soracağız. Hazırlıklı olun bitmesi gerekenleri bitirmelisiniz diretmeniz istenmiyor, “Kanlı Ay” tutulması bunu söylüyor demiştim. İnatçı değil daha rahat akışa bırakmak gerekiyor kendimizi. Özellikle sabit burçlar bu sözüm size.. Uyum sorunu çok yaşarsınız çevrenizdekilerle, rutin olmayacak Koç’ta olan bir yeni ay ile rutin düşünülemez zaten daha hareketli olunacak.

Olumlu açıdan bakarsak dönüştürücü, toparlayıcıdır. Yeni ay Koç ile öncülük, yeni adım, yeni karar, yeni hayat demek. Bitsin mi, gitsin mi, gelsen mi, boşanayım mı, işten çıkayım mı? vs.. Bu soruları çok soracağız. Bu kararı vereceğiz bir şekilde. Artık karar ver bak burada sorun var diyor aslında bize boşa yaşamayacağız hiçbir şeyi.. Var Yaradan’ın bir bildiği. Gökyüzünde neyse Yeryüzünde de o.. Mutsuz bir evliliğiniz varsa neyi diretiyorsunuz? Kişiler değişmeyecek ki.. Kangren olan yerden kesmek gerekir. Daha fazla yıpratmadan, saygıyı kaybetmeden dostça.. Sizi sevmeyeni elinizde tutarak kendinizi zorla sevdiremezsiniz. Kendinizi aksine daha kötü hissedersiniz.. Huzursuz olduğunuz bir iş yeri ya da belli bir maaş var, alışkanlık var doğru fakat o iş yerinde huzursuz, mutsuz, agresif olunca aldığınız paranın hayrı mı olur? Aksine stres yapıp kendinize zarar veriyorsunuz. Boşanalım ben çok düşündüm olmuyor diyenlerde olacak, yeni ve güzel bir ilişkiye başlayanlarda olacak..

Bu arada Merkür’de geriliyor. Bir çoğumuz Merkür’ü bilir teknolojik aletler ve iletişimi simgeler. Teknolojik aletler bozulur veya iletişim konusunda Yeni Ay Koç’ta işin içine girince sinirlilik ve agresif konuşma tabi hat safhada olacak. İletişime ve sakin olmaya dikkat edelim.
Satürn zaten geri harekette 10 Temmuz’a kadar, Pluto da Eylül’e kadar ilerleyecek kaçış yok. Kişinin hangi evindeyse parçalayıp bitirecek. Yeni Ay ve Koç ikilisi Merkür’ü de işin içine katarsak. Mutsuz olduğunuz yerde diretmeyin. Nerden biliyorsunuz hayatın altının üstünden daha iyi olmadığını?

Astrolog Filiz KOÇAK
Hepimiz biriz ve tekiz, ancak hepimiz eşsiziz..
GSM : 0536 593 26 99
WEB : http://astrolojikulisi.blogspot.com.tr/
G. Pluse: https://plus.google.com/u/0/+AstrologFilizKocak
e-posta : astrologfiliz@gmail.com

About Astrolog Filiz KOÇAK

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

Astrolog – Alya METEDORAN’dan Haziran Burç Yorumu

Spread the loveAstroloji bir kişisel bir rehberdir. Bu yolda size 6 – 12 Haziran aralığını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.