Home / Rehber / Astroloji / PLÜTO GERİ GİDERSE NE OLUR?

PLÜTO GERİ GİDERSE NE OLUR?

Spread the love

PLÜTO GERİ GİDERSE NE OLUR

Zor bir Gezegen Satürn gibi.. Öncelikle Plüto’yu tanıyalım.. Sonra Satürn ile arasında ki farkı anlatalım..

Zor bir Gezegen Satürn gibi.. Öncelikle Plüto’yu tanıyalım.. Sonra Satürn ile arasında ki farkı anlatalım..

Modern Astroloji de “Yeni Gezegenler” olarak Plüto da yerini almıştır. Yeni bir burca girdiğinde dünyevi sorunlarda değişim müjdeler. Kişinin hangi evindeyse bu geri hareket sürerken parçalar, dağıtır. Bitmesi gereken biter ve yeni bir başlangıç olur. Bu ya kişinin yeniden doğuşu ya da yeni bir hayat adımı gibidir. Satürn ve Plüto genelde sevilmez. İki gezegende zorlar. Satürn geri hareketini de bir yandan yaşadığımız için üzerine Plüto da eklenince bayağı bir kızar olduk. Aslında ikisi de yararlı ve olması gereken iki gezegendir. Satürn yavaşlatır “bak toparlan der” o yüzden çektirir bundan ders alınmazsa Plüto da; yıkmaya gelir “olmuyor yorulma” der.

Plüto Oğlak burcunda gerileyerek eskiyi yeniye değiştir der. Aslında değişimden yana olmayan hep alışkanlıkları üzerine hareket eden Oğlak’ı iyi sarsacak gibi. haritasında toprak elementi fazla olan kişiler mevcutu değiştirmek ve alışkanlıklarından vazgeçmek istemez. Bu geri hareket özellikle bu burç gruplarını ve yoğun toprak elementine sahip olan haritaları zorlayacaktır. Gerçeği kabul edip yüzleşmek gerekir. Ancak o zaman sorunları çözebilir, ilerleyebilirsiniz. Plüto bunu gerçekleştirmeniz için iyi fırsat sunar. Oğlak’ta ki Plüto kitlesel olaylar, yönetim, plan, proje, iç sesimizi çok dinlemek demektir.

2012’den beri Plüto ve Uranüs ile ileri hareket sergileyerek bizleri zorladılar. Çok zor sınavlardan hatta şaşılacak olayların, ani olayların içerisinde bulduk kendimizi. İşte şimdi hazırlık aşamasındayız hamlelerimizi ona göre yapmamız lazım. Bitişler için iyi bir fırsat. İç hesaplaşmamız çok olacak. Nerede eksik kaldım, nerede yanlış yaptım? Bu tarz soruları çok soracağız.

Sonlara ve yeni başlangıçlara hazır olmalıyız.

 

Astrolog Filiz KOÇAK

Hepimiz biriz ve tekiz, ancak hepimiz eşsiziz 

GSM  :  0536 593 26 99

About Astrolog Filiz KOÇAK

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

Astrolog – Alya METEDORAN’dan Haziran Burç Yorumu

Spread the loveAstroloji bir kişisel bir rehberdir. Bu yolda size 6 – 12 Haziran aralığını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.