Home / Rehber / Astroloji / ASTROLOJİ NEDİR?

ASTROLOJİ NEDİR?

Spread the love

ASTROLOJİ NEDİRAstroloji bir yol haritasıdır.. İlerleyemiyorsanız geriliyor veya duraksıyorsunuzdur. Hayatınızı bir dört duvar gibi görüp sıkışıp kaldığınızı hissediyorsanız gelin bunu ASTROLOJİ’Yİ kullanarak blokajlarınızı temizleyelim. Bu sadece siz ile de sınırlı değil çocuklarınızın eğilimleri, eşiniz ile ilişki haritanız kısacası ikili ilişkilerinizde ki muhteşem uyumu sağlamak için de astrolojiden yararlanabilirsiniz. Unutmayın ne düşünürseniz ona ait olursunuz… Kısaca astrolojiyi açıklayalım..

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir.

Astroloji kader değildir, her şey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir. Sonuçta nasıl hareket edeceğiniz, neler yapacağınız hepsi sizin iradeniz içindedir. Gezegenlerin iyi açılar yaptığı şanslı dönemlerde, hiçbir şey yapmadan oturursanız bu fırsatları kaçırabilirsiniz. Aynı şekilde gezegenlerin zorlayıcı etkiler yaptığı dönemlerde gerekli gayret ve azmi gösterirseniz tüm zorlukları aşabilir, farkında bile olmadığınız içinizdeki gücü ortaya çıkarabilirsiniz.

Geleceğiniz hakkında size olumlu bir şekilde yön verecek bu bakımı yaptırmak için lütfen mail ve telefon ile bize ulaşın. Unutmayın hayat ertelenmeye gelmez..

 Doğum Haritası ve İlişki Analizi İçin

 Astrolog Filiz Koçak 

 0536 593 26 99

http://astrolojikulisi.blogspot.com.tr/

https://plus.google.com/u/0/+AstrologFilizKocak

astrolog.filiz@gmail.com

About Astrolog Filiz KOÇAK

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

Astrolog – Alya METEDORAN’dan Haziran Burç Yorumu

Spread the loveAstroloji bir kişisel bir rehberdir. Bu yolda size 6 – 12 Haziran aralığını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir