Home / Rehber / Astroloji / Astrolog – Alya METEDORAN’dan Haziran Burç Yorumu

Astrolog – Alya METEDORAN’dan Haziran Burç Yorumu

Spread the love

Astrolog - Alya METEDORANAstroloji bir kişisel bir rehberdir. Bu yolda size 6 – 12 Haziran aralığını nasıl geçireceğinizi yazıp önlemler almanızı ve haftayı huzurlu atlatmanızı sağlamak için sizlere rehber olmayı sağlayacağız. Unutmayın herkesin kişisel haritası ve karakteri farklıdır. Aşağıda ki yorumlar burçların genel hareketlerini değerlendirmek için yazılmıştır.

Koç Burcu: Bu hafta başı biraz miskin olarak geçerken, hafta sonunu hareketli geçirebilirsiniz. Yapıcı enerjiler bu hafta sizinle olurken ilişkisi olanlar veya evli olanlar için monotonluğun dışında güzel ve dopdolu bir hafta olacak. Hatta ve hatta partnerinizle aranızda ki bağlar daha da kuvvetlenecek. Yalnız olanlar için ise yeni bir başlangıç olabilir. Koç’ların bu hafta daha çok ilişki evi pozitif konumda.

Boğa Burcu: Bu hafta Boğa’lar için bayağı hareketli geçecek. Fazla hareketli olmayan, fakat buna uyum sağlayan Boğa’lar buna çok şaşıracak ama altından kalkacak. Boğalar aşk konusunda oldukça cesur ve sınır tanımayacaklar. Her anlamda etkileneceğiniz bir zaman diliminden geçiyorsunuz ve zoraki olarak değişiklikler yapmak zorunda olabilir, canınız sıkılabilir. Unutmayın bunlar olması gereken değişimler. Ne kadar direnebilirsiniz ki evrene? Gerçek dost kimmiş? O hafta bu hafta! Şaşırmaya hazır olun!

İkizler Burcu: Bu hafta baskıyı sevmeyen burç olarak baskı altında kalabilir ve çok bunalabilirsiniz. Kafanızı dağıtmak için arkadaş ortamını deneyeceksiniz fakat daha fazla enerji sarfedebilir ve agresif tavırlar sergileyebilirsiniz, dikkat! Hatta tartışmanız esnasında geçmişe dair konuları bile açıp her şeyi ortaya dökebilirsiniz. İlişkisi olanlar veya evli olanlar oldukça açık sözlü olacak. Cuma günü biraz sakinleşirken, hafta sonunuzu da yoğun tempoda geçirebilirsiniz.

Yengeç Burcu: Yaşadıkların canın sıkabilir, etrafında gelişen her olayı kişiyi anlamakta zorluk çekebilirsin. Bu ilk hafta da senin için yorucu geçecek. Uyku düzenine dikkat! Hırsına ve öfkene dikkat etmeli, kontrol altına almalısın. İstenmedik hatalar yapıp sonra toplayamayabilirsin. Özledim demenin direk yolunu seç ve gururu bir kenara bırak. Kariyer hayatınla ilgili kararlar alırken dikkat et. Sağlam temeller olması için ince ele sık doku hassas Yengeç.

Aslan Burcu: Bu hafta diğer burçlardan bazıları gibi senin için de can sıkıcı geçebilir. Kariyer ve eğitim hayatınla ilgili kararlar almadan önce lütfen iki kere düşün. Geri dönülmez yollara, pişmanlıklara girme. Emri vaki konuşmaların arkadaş ortamını veya ortaklarını çileden çıkarıp iletişim de sorun yaratabilir bu da sosyal ve iş hayatını olumsuz etkiler. Çokk düşünüp, detaylara takılıp mevcut veya olacak ilişkini maffetme.

Başak Burcu: Bu hafta her burç için ayrı zorlukları varken siz Başak’lar için ise hem değişken hem de etrafına karşı oldukça mesafeli geçecek. Yani yalnız kalmayı tercih edeceğiniz bir hafta geçireceksiniz. Bu gelgitli ruh halin hafta sonuna kadar devam edecek. Olumlu bir yön ise kariyer ve eğitim hayatında şansın senden yana olması. Gergin fakat bu konularda şanslı olacaksın.

Terazi Burcu: Bu hafta kendinizle çelişeceğiniz bir hafta olacak. Aldığınız tüm kararları tekrar sorgulayıp masaya yatıracaksınız. Hatta ve hatta varolan düzeninize bile ayak uyduramayabilirsiniz; bu da ev, iş, eğitim hayatınız olmak üzere sorun çıkabilir. Bu esna da bu kafa karmaşasının içerisinde mali anlamda ciddi fırsatlarla da karşılaşabilirsiniz. Hafta sonunda ise keyifli zamanlar geçirerek karmaşayı atlatmaya çalışabilirsin.

Akrep Burcu: Bu hafta ilişki eviniz oldukça şans sunacak size. İlişkisi olanlar süprizlerle karşılaşıp, partnerinin yaptığı her şey hoşuna gidecek. Bu sıralar evlilik kararı alabilir, ilişkisi olmayanlar ise yeni ilişkilere yelken açabilirler. Kariyer eviniz de olumlu açılarda kendinizi iş ortamında ifade edebileceksiniz. Uzun zamanda planladığınız, beklediğiniz projeleriniz varsa eğer adım atmanın zamanı gelmiştir.

Yay Burcu: Kariyeriniz açısından şanslısınız fakat ruh haliniz oldukça karamsar ve çekingenken önünüze gelecek fırsatları ayağınızla tepebilirsiniz. Değişken ruh haliniz net kararlar vermenizi engelliyor. Akşam aldığınız bir karar sabah kalktığınızda değişebilir. Günlük hayatınıza da ayak uydurmakta zorlanacağınızı gösteriyor bu süreç. Özel yaşantınızda da içinize dönüksünüz. Mevcut ilişkisi olanlar partnerlerini endişelendirirken, yeni ilişkiye başlayacak olanlar ise bu tavırlarından dolayı yanlış anlaşılabilirler.

Oğlak Burcu: Ailenize karşı olumsuz bir tavır sergilerken, aşk konusunda oldukça şanslı olacaksınız. İlişkisi olmayanlar, uzun süre bekleyenler, mevcut ilişkisi olanlar Haziran Ayı tamda sizin ayınız. Oğlaklar bu konuda çok şanslı olacak. Ayın ortasına kadar her konuda çok şanslı olacaksınız. Arkadaş çevreniz kalabalıklaşacağından çoğu işinizi aksatabilirsiniz. Bu arada artan arkadaş çevrenizde menfaatçi arkadaşlarınıza karşı dikkatli olunuz.

Kova Burcu: Bu hafta geçmişi çok düşünüp, duygusal davranıp melankolik takılabilirsiniz. Diğer yandan eğitim, iş ve kariyer açısından hareketli zamanlar geçireceksiniz. Bu yoğunlukta melankolik takılmaya fazla vaktiniz kalmayabilir. Tabii işe gitmekten kaçmazsanız bu durumu kolay atlatacaksınız. Aslında bir o kadar eğlenceli vakit geçireceğiniz ortamlara girip sosyal açıdan şanslısınız. Her şey sizin elinizde ya melankoliye kapılıp yalnız kalacaksınız ya da gelen fırsatları değerlendirip topluma karışacaksınız. Seçim sizin.

Balık Burcu: Haziran ayına kimi burç şanslı, kimi karamsar, kimisi karışık duygulara kapıldığı bir giriş yaparken “En şanslı burç” siz balıklarsınız aslında, kıymetini bilin bu ayın. Aşk hayatınızda geçmişi kapatıp yönünüzü geleceğe çevireceksiniz. Enerjinizin yüksek olduğu bu hafta onca yoğunluğa rahatlıkla yetişebileceksiniz. Hem partnerinize, hem işinize, hem ailenize, hem de arkadaşlarınıza yetişmeyi başaracaksınız.

About Alya Metedoran

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

PLÜTO GERİ GİDERSE NE OLUR?

Spread the love Zor bir Gezegen Satürn gibi.. Öncelikle Plüto’yu tanıyalım.. Sonra Satürn ile arasında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.