Home / Hatay / Dörtyol / DÖRTYOL ÇOK AMAÇLI SOSYAL ALAN PROJESİ

DÖRTYOL ÇOK AMAÇLI SOSYAL ALAN PROJESİ

Spread the love

DÖRTYOL ÇOK AMAÇLI SOSYAL ALAN PROJESİ

Dörtyol Belediyesi Sosyal Alan Projelerine bir yenisini daha ekledi. Kuzuculu Mahallesi Deliçay kenarına “Çok Amaçlı Sosyal Alan” yapımına başlandı.

Dörtyol Belediyesi, birçok alanda yaptığı çalışmalar ile halktan takdir toplamaya devam ediyor. Şimdi ki durak Kuzuculu Mahallesinde “Çok Amaçlı Sosyal Alan” yapımı. Kuzuculu Mahallesinde Deliçay kenarında yapımına başlanan “Çok Amaçlı Sosyal Alan” projesi ile Kuzuculu Mahallesi modern bir tesise kavuşacak. Yapımına başlanan proje kapsamında düğün salonu, kafeterya, oyun grupları, spor aletleri, banklar ve kamelyalar ile Kuzuculu’nun çehresi değişecek.

Tesisin yapımını bizzat takip eden Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy şunları söyledi. “Öncelikle başta Kuzuculu Mahallesinde oturan hemşerilerim ve tüm Dörtyollu hemşerilerime yeni hayata geçirdiğimiz ‘Kuzuculu Mahallesi Çok Amaçlı Sosyal Alan’ hayırlı uğurlu olsun. Çok Amaçlı Sosyal Alan projemiz ile birlikte Kuzuculu Mahallemizin park ve benzeri birçok sorununu ortadan kaldırıyoruz. Deli Çay kenarında yapımına başladığımız bu proje ile toplamda 2 bin metre kare parke döşenecek. 1800 metre kare yeşil alan ile Sosyal alanımıza renk katacağız. Aynı zamanda parkımız içerisinde iklimimize uygun özel ağaçlar getirteceğiz. Çok Amaçlı Sosyal Alanımız ile birlikte içerisinde 625 metre kare düğün salonu ve kafeteryanın bulunduğu tesisimizi vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Projemiz kapsamında 2 adet çocuk oyun grupları ve yetişkinler için spor aletlerini de vatandaşlarımızın kullanımına sunacağız. Projemizi Mayıs Ayı sonuna kadar bitirmeyi planlıyoruz. İnşallah en yakın zamanda Altınçağ ve Yeşilköy Mahallelerimizde de projelerimizi de hayata geçireceğiz.” Dedi.

About Hatay Haber

Hatayın Nabzı https://www.hatayinnabzi.com/

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

Hatay’da cinayet! Boğazını sıkan eşini öldürdü…

Spread the love Hatay’da, Nagihan Erbek (37), tartışma sırasında boğazını sıktığını iddia ettiği eşi Alper …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.