Home / Hatay / Dörtyol / AK PARTİ DÖRTYOL KADINLAR KOLU SON SÜRAT…

AK PARTİ DÖRTYOL KADINLAR KOLU SON SÜRAT…

Spread the love

AK PARTİ DÖRTYOL KADINLAR KOLU SON SÜRATAk Parti Dörtyol Kadın Kolları, yaklaşan 7 Haziran Milletvekilliği Genel Seçimi öncesi çalışmalarına hızlı bir şekilde devam ediyorlar. Kadın Kolları Yönetim Kurulu, Mahalle temsilcileri ile diyalog içinde ev gezilerini sürdürüyorlar.

Ak Parti Dörtyol Kadın Kolları Başkanı Sermin Göksu, seçimde en iyi neticeyi almak için planlı ve düzenli bir çalışma içinde olduklarını söyledi. Ak Parti Hükümetlerinin 14 yıllık hizmetlerinin halkımızdaki yansımalarının seçim zamanı sandığa yansıdığını ifade eden Göksu, vatandaşlarımıza ulaştığımızda bu icraatlar sayesinde oy istemenin kolay olduğunu söyledi. Hatay’da tarih yazacaklarını açıklayan Başkan Sermin Göksu, Başbakanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’na Dörtyol’dan ve Hatay’dan en büyük desteği verecek olmanın heyecanı içerisindeyiz. Siyasette ben değil, sürekli olarak biz mantığı ile hareket ettiklerini, geleceğimiz olan çocuklarımıza aydınlık bir gelecek hazırlamak için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz dedi.
7 Haziran Seçimlerinin, Türk Siyasi Tarihinde 2023, 2051 ve 2071 hedefleri için önemli bir başlangıç noktası olacağını ifade eden Başkan Göksu, darbe Anayasasını değiştirmek için Milletimizden büyük destek alacağız, dedi. 5.sıra adayımız Hacı Bayram Türkoğlu’nu Allah’ın izni ve seçmenlerin değerli oylarıyla tekrar Milletvekili seçeceklerini belirten Başkan Sermin Göksu, hizmetlere 8 Haziran sabahı kalındığı yerden devam edileceğini, beyan etti.Konuşmasına, amacımız Hatay’da çok sayıda milletvekili seçmek için, önemli çaba içinde olacağız. Hatay’da ilk defa bir kadın Milletvekili çıkarmak önemli hedefimiz, şeklinde devam etti.
Vatandaşlarımızın her zaman istikrarlı bir Hükümetten yana olduğunun olduğunun altını çizen Başkan Göksu, insanımızın artık boş vaatlere pirim vermediğini açıkladı.

Hedeflerinin Türkiye’de Anayasayı değiştirecek çoğunluğa sahip olmak olduğunu ifade eden Göksu, 7 Haziran Seçimlerinde vatandaşlarımız aynı zamanda Başkanlık Sistemine de geçişe de vize vereceklerdir, diye konuştu.
Ak Parti Dörtyol Kadın Kolları, bir oy bizim için çok önemli, daha önce başka partilere oy vermiş olsanız bile, bu seçimde oylarınıza talibiz, sloganıyla hareket ediyorlar. (HABER MERKEZİ)

 

About Hatay Haber

Hatayın Nabzı https://www.hatayinnabzi.com/

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

Hatay’da cinayet! Boğazını sıkan eşini öldürdü…

Spread the love Hatay’da, Nagihan Erbek (37), tartışma sırasında boğazını sıktığını iddia ettiği eşi Alper …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir