Home / Hatay / Dörtyol / AK PARTİ DÖRTYOL KADIN KOLLARI GÜÇLÜ BİR EVET İÇİN ÇALIŞIYOR…

AK PARTİ DÖRTYOL KADIN KOLLARI GÜÇLÜ BİR EVET İÇİN ÇALIŞIYOR…

Spread the love

Halk Oylamasına sayılı günler kala, Ak Parti Dörtyol Kadın Kolları sıcak-soğuk demeden mahalle gezilerine devam ediyor. Ak Parti Dörtyol Kadın Kolları Başkanı Sermin Göksu, amaçlarının Halk Oylamasında en yüksek oranda EVET oyu almak olduğunu söyledi. Bunun için çat kapı ziyaretlere büyük önem verdiklerini, 18 maddelik Anayasa değişikliğini bizzat anlattıklarını, ayrıca broşür dağıtımlarına ağırlık verdiklerini açıkladı. Başkan Sermin Göksu, arkadaşlarımız yorulmadan, dur durak bilmeden çalışmalarına son sürat devam ediyorlar, dedi. Ayrıca, her zaman olduğu gibi Şehit ailesi, hasta ve yaşlı ziyaretlerini önemsiyoruz. 16 Nisan Pazar günü Reisimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız Binalı Yıldırım’a en güzel EVET sonucunu sunmak için heyecanla beklediklerini ifade etti.

Sermin Göksu, Türkiye’de 17 Nisan’ın milat olacağını, sürekli olarak problem üreten sistemin tarihe gömüleceğini ifade etti. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile, kurumların tarafsız bir şekilde, sadece kendi görev alanlarıyla ilgileneceklerini, Yeni Türkiye yolunda üzerlerine düşen görevleri yapacaklarını belirtti.

Başkan Göksu, Anayasa değişikliği ile Milli iradenin daha etkili olacağını, Ülkemize büyük zararlar veren darbe ve darbe girişimlerinin tamamen ortadan kalkacağını açıkladı. Tek adamlık geliyor, iddialarına şiddetle karşı çıkan Sermin Göksu, tek adamlığın eskilerde kaldığını, vatandaşlarımız tek adamlığın ne demek olduğunu 1950 yılına kadar olan yapılan uygulamaları ve süreci incelediklerinde anlayacaklardır, şeklinde konuştu.

Ak Parti Dörtyol Kadın Kolları Başkanı Sermin Göksu konuşmasında şöyle dedi: Partimizin kurulduğu 14 Ağustos 2001 gününden Bu yana, azim ve kararlılığımız artarak devam etmektedir. Ülkemiz 15 yılda, önemli hizmetlerle buluşmuştur.

Başkan Sermin Göksu, hayır kampanyası başlatanların amaçlarının ve kimlerden oluştuğunun bilinmesinde fayda olduğunu, EVET’in sadece bu nedenle bile önem arz ettiğini vurguladı.

Sermin Göksu, Ak Parti Dörtyol Kadın Kolları olarak, Almanya ve Hollanda’yı Türkiye’ye karşı tutumlarından dolayı şiddetle ve nefretle kınıyoruz, diyerek konuşmasını bitirdi.

 

About Hatay Haber

Hatayın Nabzı https://www.hatayinnabzi.com/

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

Hatay’da cinayet! Boğazını sıkan eşini öldürdü…

Spread the love Hatay’da, Nagihan Erbek (37), tartışma sırasında boğazını sıktığını iddia ettiği eşi Alper …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.