Home / Genel / YÜKSELİŞ KOLEJİ GELENEKSEL 2. NOSTALJİ SİNEMA GECESİ YAPILDI

YÜKSELİŞ KOLEJİ GELENEKSEL 2. NOSTALJİ SİNEMA GECESİ YAPILDI

Spread the love

Yükseliş Koleji Nostalji Film Gecesi ile fark yaratmaya ediyor. Nostaljik otomobiller, motor sergisi ve birbirinden ilginç nostaljik eşyalar, gazozlar, beyaz leblebiler ve daha neler neler..

Yükseliş Kolejinin bu yıl ikincisi gerçekleşen geleneksel Açık Hava nostalji sinema gecesi büyük ilgi görürken, gelen misafirler Hatay belediye bandosunun müzikleri eşliğinde karşılandı.

Etkinliğe Arsuz Kaymakamı Hacı hasan Gökpınar, Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven, Arsuz İlçe Jandarma Komutanı İbrahim Dündar, Yükseliş Koleji Kurucusu Nuri Üysen, Genel Müdür Aykut Davut Öktem, gazeteciler ve bir çok misafir katıldı.
Yaklaşık binlerce kişinin katılım sağladığı etkinlikte açılış konuşmasını yapan Yükseliş Koleji Genel Müdürü Aykut Davut Öktem, Milli Eğitim eski bakanı Ziya Selçuk, Eğitimci ve Yazar Üstün Dökmen, Gazeteci Sunay Akın ve birçok ünlü ismin 2022-2023 eğitim öğretim yılı içinde Yükseliş Kolejinde olacağının müjdesini verdi.

Asuz Kaymakamı Hacı Hasan Gökpınar ise Yükseliş Koleji’nin her alanda büyük başarılara imza attığını belirtirken, düzenlediği sosyal etkinliklerle de fark yarattığını söyledi.

Yeşilçam’ın unutulmaz filmlerinden “Hababam Sınıfı Uyanıyor” filminin izlendiği gecede, protokol başta olmak üzere tüm katılımcılar eğlendiler.

Yükseliş Koleji Kurucusu Nuri Üysen ve Genel Müdür Aykut Davut Öktem, izlemeye gelen protokol üyelerine, Yükseliş velilerine, öğrencilere, dışardan katılım gösteren misafirlerlere, nostalji arabalarla geceyi süsleyen araç sahiplerine, motor sergisine katılan motor sahiplerine, eski eşya koleksiyoncusu Hanifi Zobar’a ve bu müstesna organizasyonun oluşumu konusunda destek veren emeklerini ortaya koyan idarecilere, öğretmenlere ve personellerine teşekkürlerini iletti.

About Nevzat Kurt

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

Özçelik-İş’te Muhtarlarla Siyaset Üstü Memleket Buluşması

Spread the love İskenderun Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Rıza Kekeç ve mahalle muhtarları, Özçelik İş …

Bir yanıt yazın