Home / Köşe Yazıları / HATAY AK PARTİDEN VEFA GECELERİ PROJESİ

HATAY AK PARTİDEN VEFA GECELERİ PROJESİ

Spread the love

HATAY AK PARTİDEN VEFA GECELERİ PROJESİ

Sözlükte “bir şeyi yerine getirmek, sözünde durmak, bağlılık” gibi anlamlara gelen vefa, ahlâkî bir terim olarak, görülen iyilikleri unutmama, iyilikte bulunanlara misliyle veya daha fazlasıyla karşılık verme demektir. Vefalı davrananlara vefakâr denir.

 

Ahmet Atıç, Hatay’da Ak Parti’nin çiçeği burnunda İl Başkanı. Gençlik Kolları Başkanlığından gelme bir kardeşimiz. Siyasetin mutfağında yetişen, Türkiye’nin en genç İl Başkanı. Siyaseti ayrıntılarıyla iyi okuyabilen teşkilatçı bir isim. Ana kademe, Gençlik kolları, Kadın kolları ve mahalle yönetimlerinin çalışmalarının siyasete katkılarını çok iyi biliyor. Uzak yakın demeden tüm teşkilatları tanıyor, çalışmalarını yakından takip ediyor. Teşkilatları telefonla arayarak veya bizzat giderek teşekkür ediyor.

Bu güzel akşamlarda Protokol için ayrı yer olmasın, teşkilatla iç içe olmak istiyorum demesi programa ayrı bir zenginlik katıyor. İl Başkanı Avukat Ahmet Atıç, konunun önemine binaen 7 Haziran Seçimleri arifesinde Hatay’ın 15 ilçesinde vefa geceleri adı altında önemli bir proje başlattı. Ahmet Atıç ve Yönetiminin kendi çabalarıyla ortaya koydukları, Türkiye’de sadece Hatay’da uygulanan dikkat çekici bir proje. En genç ve en yaşlı üyeye plaket takdimi oldukça anlamlı.

Bu yemekli toplantıya kuruluşundan bu yana, Ak Parti Dörtyol İlçe Teşkilatının tüm kademesinde görev yapmış ve yapmakta olanlar, İl Başkanı Ahmet Atıç ve yönetimi, Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu ve 22. Dönem Milletvekili İsmail Soylu, şimdiye kadar ki belediye meclis üyeleri katıldılar. İl Başkanımızın salondaki tüm masalara misafir olması,  güzeldi. Yemek sırasında Kurucu arkadaşlarımızın masalarında oturması bir başka güzeldi. Bu katılım programı her ilçede aynen uygulanıyor.

About Süleyman GÖKSU

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

Hain darbeciler…

Spread the love 12 Eylül 1980 öncesinde, Koalisyon Hükumetleri iş başında oldular.Ülkemiz hiç iyi yönetilemedi. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir