Home / Hatay / Hassa / HASSA’NI YENİ KAYMAKAMI GÖREVİNE BAŞLADI.

HASSA’NI YENİ KAYMAKAMI GÖREVİNE BAŞLADI.

Spread the love

Hassa İlçesine atanan Kaymakam Mustafa PALA , görevine başladı.

HASSA’NI YENİ KAYMAKAMI GÖREVİNE BAŞLADI.

Siirt Vali Yardımcısı iken,İçişleri bakanlığının 02.09.2014 tarih ve 2014/1032 sayılı müşterek kararnamesi ile İlçemiz Hassa Kaymakamlığına naklen atanan , Kaymakam  Mustafa PALA  08.10.2014 tarihi itibarı ile görevine başlamıştır.

Hassa Kaymakamı Mustafa PALA,  Hassa Belediye Başkanı  ve kurum amirlerimiz tarafından Hükümet binası önünde karşılandı.

Kaymakam Mustafa PALA’yı karşılamada;

Kaymakamlık Yazı işleri Müdürü N.Kemal Tan,Hassa Belediye Başkanı Abdurahman Demirel,Garnizon Komutan Vekili  ve Sınır Bölük Komutanı  Yüzb.Deha Karasimav,İlçe Jandarma  Bölük Komutan Vekili  J.Üst. Ahmet Seyhun, ,İlçe Emniyet Amiri Hasan Kılıç ,İlçe Milli Eğitim Müdürü Bedirhan Umaç ,Ak Parti İlçe Başkanı Turgay Demir kurum amirleri ve oda başkanları hazır bulundular.

Protokol üyeleri ile makama geçen ve burada kendileriyle tanışan  Kaymakam  Mustafa PALA ,yaptığı konuşmada;

“Devletimizin verdiği görevi ifa etmek üzere,Anadolu’nun bir köşesinden diğer köşesine gelmiş bulunuyoruz.İlçemiz Hassa,  Coğrafi konum bakımından kritik bir noktadadır.Son günlerde çevremizde yaşanan üzücü olaylar , ilçemizi,bulunduğu konum gereği   daha da önemli kılmaktadır. Çevremizde yaşanan bu kritik ve sıkıntılı süreci, inanıyorum ki,en kısa zamanda ülke olarak atlatacağız.

Görev süremiz içerisinde ilçemizin kalkınması ve huzurunun devamı  için hep beraber gereken gayreti göstereceğiz.Çalışmalarımızı, emir komuta’dan ziyade ekip ruhu içerisinde kolektif bir anlayışla yürüteceğiz.İlçemizi bulunduğu bu günden daha da ileri götürmek için elbirliği ve işbirliği içerisinde çalışacağız.”dedi.

About Hatay Haber

Hatayın Nabzı https://www.hatayinnabzi.com/

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

CHP’ye destek veren Hassa Belediye Başkanı Karataş, disipline sevk edildi

Spread the love Hatay Büyükşehir Belediyesi Meclis toplantısında, Hassa’daki yol sorununu çözmek için kredi kullanımına CHP’lilerin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.