Home / Hatay / İskenderun / BAŞKAN SEYFİ DİNGİL ANKARA TEMASLARINI SÜRDÜRÜYOR

BAŞKAN SEYFİ DİNGİL ANKARA TEMASLARINI SÜRDÜRÜYOR

Spread the love

BAŞKAN SEYFİ DİNGİL ANKARA TEMASLARINI SÜRDÜRÜYORİskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Ankara temaslarını sürdürüyor. Belediyenin Bakanlıklardaki işlerini takip etmek üzere Ankara’ya giden Belediye Başkanı Seyfi Dingil, bölge milletvekillerini de makamlarında ziyaret etti.

 AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, Adem Yeşildal, Muhammet Öntürk, Hacı Bayram Türkoğlu ve Fevzi Şanverdi’yi TBMM’deki makamlarında ziyaret eden Başkan Seyfi Dingil, yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Belediyemiz ile ilgili projelerin takibi ve çeşitli temaslarda bulunmak üzere Ankara’da temaslarda bulunuyoruz. Bölge milletvekillerimizde her zaman diyalog halindeyiz. Sağ olsunlar her zaman bizlere destek oluyorlar. Gerek İskenderun ve bölgemizdeki konularda hükümet nezdinde ve Bakanlıklarda projelerin hızlandırılması konusunda gayret gösteriyorlar. Burada Hatay, İskenderun ve ülke gündemi ile ilgili değerlendirmelerde bulunduk. Bizler her zaman birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Hepimizin tek bir amacı var hemşerilerimize hizmet etmektir”

Milletvekilleri de İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’e çalışmalarında başarı dileklerini ilettiler.

About Hatay Haber

Hatayın Nabzı https://www.hatayinnabzi.com/

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

Yusuf Mert’e Nefes Olmak İçin Yardım Topluyorlar

Spread the love SMA hastası 10 aylık Yusuf Mert için, Havuzlu Çarşıda stant açılarak yardım …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir