Home / Hatay / Dörtyol / AK PARTİ DÖRTYOL’DA HASAN ÖZEL’LE DEVAM DEDİ

AK PARTİ DÖRTYOL’DA HASAN ÖZEL’LE DEVAM DEDİ

Spread the love

YÖRÜK AVŞAR TÜRKMENLERLERİ YARDIMLAŞMA DERNEĞİNİN AÇILIŞIAdalet ve Kalkınma Partisi 5. Olağan Dörtyol İlçe Kongresi, Cumartesi günü Atatürk Parkı Salonunda Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı, Adalet eski Bakanı ve Hatay Milletvekili Sadullah Ergin, Hatay Milletvekilleri Hacı Bayram Türkoğlu ve Adem Yeşildal, İl Başkanı Murat Genco ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Gençlik Kolları Başkan ve Üyeleri, İl Kadın Kolları, İlçe Belediye Başkanları, İlçe Başkanları, delegeler ve vatandaşların katılımıyla yapıldı.

Ak Parti İlçe Başkanı Cüneyt Yavuz’un istifası ile boşalan İlçe Başkanlığına 20 Temmuz 2014 tarihinde Genel Merkez atamasıyla gelen Hasan Özel, kongrede delegelerin onayını alarak, Ak Partiyi 2015 Genel seçimlerine taşımada önemli bir görev üstlenmiş oldu.

Divan Kurulunun oluşturulmasının ardından, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okundu.  Kongrenin açılış konuşmasını İlçe Başkanı Hasan Özel yaptı. Hasan Özel, göreve başladığı andan itibaren birlik ve beraberliği sağlamak adına çalışmalar yürüttüğünü ifade ederek, şu anki yönetimiyle göreve devam edeceğini söyledi.

Ak Parti İl Başkanı Murat Genco, Adalet eski Bakanı Sadullah Ergin ve Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu konuşmalarında Ak Parti Döneminde Hatay’a önemli Hizmetler yapıldığını, şimdiye kadar emeği geçen teşkilat mensuplarına teşekkür ediyoruz dediler. Yeni yönetime, önem arz eden görevlerinde başarılar dilediler.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, Ak Partinin gelmesiyle Ülkemizde her alanda hizmetlerin arttığını, bunda birlik ve beraberliğin öneminin büyük olduğunu ifade etti. Ak Partinin istişareye büyük önem verdiğini ifade eden Erdem, girdikleri her seçimden başarı ile çıktıklarını belirtti. Özgürlükler anlamında önemli mesafeler aldıklarının altını çizdi. Seçime tek listeyle gidilmesinin çok önemli olduğunu, yönetime görevlerinde başarılar diliyorum, dedi.

Tek Liste ile girilen seçimlerde Ak Parti İlçe Başkanlığına Hasan Özel getirilirken,  Yönetim Kurulu ise alfabetik sıraya göre, şu isimlerden oluştu: Abdullah DOĞAN, Adem ŞAKIR, Ali AKKOYUN, Ali GÜNAY, Celal KAPLANKIRAN, Doğan ÖZCAN, Emrah KUŞ, Fatma TOSUN, Hacı Ali ÜNLÜ, Hüseyin ÖZEN, Hüseyin TÜRKOĞLU, İsmail Çetin BAYTAR, İlhami TAŞAR, İsmail TEKİN, Kadir Gök, Mehmet ERTUNÇ, Mehdi AKSOY, Muharrem BABÜR, Mustafa ATIM, Mustafa GİRGİN, Mustafa İNCESU, Necati AYDOĞDUOĞLU, Tuğba ÜNAL, Şeref YILMAZ, Ökkeş AÇICI, Ömer SEÇER, Ömer Faruk KARA, Süleyman GÖKSU, Zerrin PERÇİN. (Haber Merkezi)

About Hatay Haber

Hatayın Nabzı https://www.hatayinnabzi.com/

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

Hatay’da cinayet! Boğazını sıkan eşini öldürdü…

Spread the love Hatay’da, Nagihan Erbek (37), tartışma sırasında boğazını sıktığını iddia ettiği eşi Alper …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir