Home / Genel / ZEHRA BEBEK DE MELEK OLDU

ZEHRA BEBEK DE MELEK OLDU

Spread the love

Hatay Büyükşehir Belediyesi İtfaiye personeli ve CHP Arsuz eski Gençlik Kolları Başkanı Taner Kırılmış, geçtiğimiz pandemi döneminde eşi Burcu Kırılmış’ı hamileliğinin son döneminde Covid’ten kaybetmişti.
Eşi merhume Burcu Kırılmış’tan dünyaya gelen ve uzun süre yoğun bakım tedavileri gören kız bebeği Zehra bugün verdiği yaşam mücadelesini kaybederek melek oldu.

Taner Kırılmış acı haberi sosyal medya hesabından kızı Zehra ile olan fotoğrafını paylaşarak ‘Melek Oldu’ sözüyle duyurdu.
Taner Kırılmış, önce eşi Burcu’yu ve ardından da kızı Zehra’yı kaybederek acıların en büyüğünü yaşadı. Taner Kırılmış, yaşadığı tüm acılara rağmen eşi Merhume Burcu Kırılmış’tan en önemli emaneti Kızı Zehra’yı hayatta tutmak için büyük mücadeleler verirken mutluluğunu ve umudunu şu cümlelerle paylaşmıştı;

“Her insanın hayatında bir dönüm noktası vardır. Benim için senin doğduğun gün hayatımın dönüm noktası oldu. Sevincin ve hüznün aynı anda yaşandığı, hayata küsüp dağılabileceğim bir noktada sana sımsıkı sarılıp hayata tutunmak bir amaca sarılmak, “bitti “ denen yerde yeniden başlamak bana verdiğin en güzel hediye oldu. Minicik dokunuşlarla bana hissettirdiğin duygu yüklü mutlulukları dünyada hiçbir şeye değişmem. Senin varlığınla, aynı amaç için çırpınan, kocaman, sevgi dolu bir ailen oldu. Senin varlığınla, umut etmenin ve sevginin ne kadar güçlü ve iyileştirici olduğunu öğrendim ve her yeni güne daha umutlu ve güçlü uyandım. Canım kızım, verdiğin hayat mücadelesinin en güzel mükâfatını alacağın sağlık mutluluk huzur dolu upuzun bir ömrün olsun, doğum günün kutlu olsun.”

About Nevzat Kurt

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

Özçelik-İş’te Muhtarlarla Siyaset Üstü Memleket Buluşması

Spread the love İskenderun Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Rıza Kekeç ve mahalle muhtarları, Özçelik İş …

Bir yanıt yazın