Home / Genel / VALİ DOĞAN, HAYIRSEVER İŞ İNSANI ATAKAŞ İLE BİRLİKTE OKUL YATIRIMINI İNCELEDİ

VALİ DOĞAN, HAYIRSEVER İŞ İNSANI ATAKAŞ İLE BİRLİKTE OKUL YATIRIMINI İNCELEDİ

Spread the love

Hatay Valisi Rahmi Doğan, Kırıkhan ilçemizde bir dizi ziyaret ve inceleme gerçekleştirdi.

Hayırsever iş insanı Recep Atakaş, Kırıkhan Kaymakamı Mahmuthan Arslan, Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz ve ilgili kurum temsilcileri ile birlikte Kırıkhan ilçemizde bulunan Naim Atakaş Anadolu Lisesi’ni ziyaret eden Vali Doğan, eğitim-öğretim görmekte olan öğrencilerimizle yakından ilgilenen ve bir süre sohbet eden Vali Doğan, öğrencilerimize derslerinde başarılar diledi.

Akabinde beraberindeki heyet ile birlikte Kırıkhan ilçemizde hayırsever iş insanı Recep Atakaş tarafından yaptırılan Kırıkhan Recep Atakaş Fen Lisesi inşaat alanında incelemelerde bulunarak, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Daha sonra önceki dönem Kırıkhan Belediye Başkanı Hacı Veli Kılıçoğlu’na vefat eden eşi Merhume Mehtap Kılıçoğlu için taziye ziyaretinde bulunan Vali Doğan, Merhume Kılıçoğlu için okunan Kuran-ı Kerim tilaveti ve duaların ardından merhumeye Allah’tan rahmet ailesine ve sevdiklerine sabır ve başsağlığı dileklerinde bulundu.

Sonrasında hayırsever iş insanı Recep Atakaş ile birlikte Kırıkhan Belediye Başkanlığını ziyaret eden Vali Doğan, Belediye Başkanı Ayhan Yavuz’dan ilçemizde yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Son olarak Kırıkhan ilçemizde yapımı devam eden Yeni Hükümet Konağı inşaatında incelemelerde bulunan Vali Doğan, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

About Nevzat Kurt

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

Özçelik-İş’te Muhtarlarla Siyaset Üstü Memleket Buluşması

Spread the love İskenderun Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Rıza Kekeç ve mahalle muhtarları, Özçelik İş …

Bir yanıt yazın