Home / Genel / ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE BARINMA EVİ

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE BARINMA EVİ

Spread the love

CHP İl Teşkilatı öncülüğü ile CHP İl Başkan yardımcısı Ali Abbas Alay’ın gayreti ile üniversite öğrencilerinin kullanımına sunulacak olan misafirhane hizmete girdi.

Şehir dışından ilk kez şehrimize gelecek öğrencilerin yurt çıkana kadar ve kayıt esnasında geçirdikleri sürede geçici olarak kalabilecekleri bir misafirhaneyi hizmete açan İş insanı Ali Abbas Alay, geçici misafirhaneyi basın mensuplarına tanıttı.

Burada kısa bir açıklama yapan CHP İl Başkan yardımcısı İş İnsanı Ali Abbas Alay, “Dışarıdan gelen öğrencilerin geçici olarak barınma sorunu olduğunu biliyorduk. Bir misafirhane nasıl yaparız diyerek kolları sıvadık ve elimizden geldiği kadar güzel yer oluşturduk. Öğrencilerimiz geçici olarak ya da barınma sorununu çözene kadar kalıcı olarak misafirhanemizde konaklayabilirler. Elektrik ve Su ücretleri dahil ihtiyaçları da biz karşılayacağız. İskenderun gibi güzel bir şehirde dışarıdan gelen kardeşlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız. Tek yapmaları bana, CHP İlçe Teşkilatımıza veya İl Teşkilatımıza başvurmalarıdır. Emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

Kız erkek öğrenci olmak üzere toplamda 20 kapasiteli geçici misafirhane öğrencilerimizin hizmetine girmiş oldu.

About Nevzat Kurt

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

Özçelik-İş’te Muhtarlarla Siyaset Üstü Memleket Buluşması

Spread the love İskenderun Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Rıza Kekeç ve mahalle muhtarları, Özçelik İş …

Bir yanıt yazın