Home / Genel / TFF Plaj Futbol Ligi Arsuz Etabı Tamamlandı

TFF Plaj Futbol Ligi Arsuz Etabı Tamamlandı

Spread the love

Arsuz Belediyesi ve Türkiye Futbol Federasyonu işbirliği ile düzenlenen ‘Plaj Futbol Ligi Arsuz Etabı’ tamamlandı.

Arsuz Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen ‘Plaj Futbol Ligi Arsuz Etabı’ Arsuz Belediyespor’un şampiyonluğu ile tamamlandı. 3 gün boyunca, Karaağaç Halk Plajında gerçekleşen müsabakalarda kıyasıya mücadeleler yaşandı.

Arsuz Belediyespor ve Nardüzü takımlarının final maçının normal süresi 4-4 berabere tamamlandı. 3 dakikalık uzatma devresinde gülen taraf Azeri yıldızı Sahip Mammadov’un son saniyelerde röveşata ile attığı golle Arsuz Belediyespor oldu ve Türkiye Süper Finallerinde Hatay’ı temsil etme hakkını da elde etmiş oldu.

Tüm sporculara teşekkür eden Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven; “Böylesi ulusal bir spor turnuvasının ilçemizde yapılmış olmasından dolayı mutluyuz. Burada şampiyon olan takım ilçemizi, ilimizi Türkiye Süper Finallerinde temsil etme hakkını elde etmiş oldu. Turnuvaya katılan tüm takımlarımıza teşekkür ediyorum. 3 gün boyunca karaağaç halk plajımızda kıyasıya mücadeleler izledik. Ben başta şampiyon olan takımı ve turnuvada mücadele eden tüm takımlarımızı ve sporcularımızı tebrik ediyorum” diye konuştu.

Müsabakaların ardından dereceye giren takımlara madalya ve kupaları protokol tarafından verildi. Ardından Litvanya Plaj Futbolu Milli Takım Sorumlusu ve Arsuz Belediye Sporun sporcusu olan Azeri yıldız Sahip Mammadov, Başkan Asaf Güven’e Litvanya Milli Takımının formasını hediye etti.

About Nevzat Kurt

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

Özçelik-İş’te Muhtarlarla Siyaset Üstü Memleket Buluşması

Spread the love İskenderun Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Rıza Kekeç ve mahalle muhtarları, Özçelik İş …

Bir yanıt yazın