Home / Genel / SMA’lı Nefes Bebek İçin Bi’Mola Konser!

SMA’lı Nefes Bebek İçin Bi’Mola Konser!

Spread the love

Eğitim-Sen İskenderun Şubesi, SMA’lı hastaların sorunlarına dikkat çekmek ve SMA Tip 1 hastası Nefes Bebeğe destek olmak amacıyla bir konser etkinliği düzenledi. Konser etkinliğinde Bi’Mola Müzik Topluluğunun söylediği Pir Sultan Abdal Türküleri büyük ilgi gördü.

Bağlama-Vokalde İsmail Seler, Ercan Öztürk, Cihan Duman; Gitar-Vokalde Deniz Filimci; Kaval-Vokalde Cihan Duman; Ney-Vokalde İsmail Seler; Kajon-Vokalde Tarkan Ala; Bendir-Vokalde Özlem Öztürk; Erbane-Vokalde Sibel Duman, Naile Güzgün; Anlatıcı-Şiir Tugay Demir ve Monolog Sertaç Demir’in muhteşem sunumu soluksuz izlendi.

Etkinlikle ilgili değerlendirmelerde bulunan Eğitim-Sen İskenderun Şube Başkanı Mustafa Ünsal; “Eğitim-Sen İskenderun Şubesi olarak SMA’lı hastaların sorunlarını görünür kılmak ve bölgemizde yaşayan SMA Tip 1 hastası Nefes Bebeğe destek olmak amacıyla bu akşam coşkulu ve kitlesel bir konser düzenledik. Sendikamız üyelerinden ve dostlarımızdan oluşan Bi’Mola Müzik Grubu ezgileriyle geceye renk kattı. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Nefes bebeğe destek olmak için düzenlenen Konser, Yükseliş Koleji Bilim Kampüsünde gerçekleştirildi. 

About Nevzat Kurt

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

418 Gram Esrar Ele Geçirildi

Spread the love Hatay’ın merkez ilçesi Antakya’ya bağlı Akasya Mahallesinde durdurulan bir arata 418 gram …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.