Home / Siyaset / SİYASİ PARTİLERİN KARNE GÜNÜ

SİYASİ PARTİLERİN KARNE GÜNÜ

Spread the love

SİYASİ PARTİLERİN KARNE GÜNÜ

Ak Parti Dörtyol Kadın Kolları Başkanı Sermin Göksu, 7 Haziran 2015 Pazar Günü Yapılacak olan Milletvekilliği Genel seçimleri dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Göksu mesajında : “7 Haziran Pazar Günü, siz vatandaşlarımızın oylarıyla tüm siyasi partilerin icraatları bir değerlendirmeye tabi tutulacaktır.

 Seçim neticesinde, TBMM’ne 25. Dönem Milletvekillerini göndereceğiz.
Bu günlere kolay gelinmedi, demokraside önemli mesafeler kaydedildi. Ülkemizin geleceği için 2023,2053 ve 2071 gibi önemli hedeflerimiz var. Her zaman, Sosyal Devlet olmanın gereklerini yerine getirmeye çalıştık.
Ak Parti olarak, bütün teşkilatlarımızla verimli bir seçim çalışması yürüttük. Dörtyol’da her haneye ulaşmaya çalıştık. Ak Parti Hükümetlerinin Dörtyol’umuza, Hatay’ımıza ve Ülkemize yaptığı hizmetlerin büyük takdir gördüğüne bizzat şahit olduk.
Siz seçmenlerimizin en iyi hakem olduğuna inanıyoruz. Her vatandaşımız, kendi hür iradesiyle özgür bir şekilde oylarını kullanacaktır. Bu seçimlerde Ülkemizde istikrar sürsün mü? İstikrar sürmesin mi? Soruları cevap bulacaktır.
Sandığa atılacak her oy bizim için çok kıymetlidir. Seçimlere katılımın yüksek olmasını arzu ediyoruz. Bu şekilde, Milletimizin iradesinin sandığa en güzel şekilde yansımasından yanayız. 7 Haziran seçimleri, Yeni Türkiye’yi kurma yolunda önemli bir dönemeç noktası olacaktır. Biz, sandıktan çıkan sonuca her zaman saygılı olduk. Milletimiz her seçimde siyasi partilere önemli mesajlar vermektedir. Bu mesajlar, muhatapları tarafından iyi tahlil edilmelidir.
Seçimlerin neticesinde demokrasi ve Ülkemiz kazansın diyorum. Seçimlerin huzur ve sükun içinde geçmesini diliyorum.
Seçimler, şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun.” (Haber Merkezi)

About Hatay Haber

Hatayın Nabzı https://www.hatayinnabzi.com/

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

Milletvekili Ahrazoğlu: Umarım ki İslam ülkeleri ve diğer ülkeler Dünyanın da beşte 1’den büyük olduğunu gösterirler.

Spread the loveMilletvekili Ahrazoğlu: Umarım ki İslam ülkeleri ve diğer ülkeler Dünyanın da beşte 1’den büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir