Home / Hatay / Kırıkhan / MHP Hatay Milletvekili Mehmet Ahrazoğlu: Kırıkhan’ın doğalgaza kavuşması siyasetin üstünde ve önünde gelir.

MHP Hatay Milletvekili Mehmet Ahrazoğlu: Kırıkhan’ın doğalgaza kavuşması siyasetin üstünde ve önünde gelir.

Spread the love

MHP Hatay Milletvekili Mehmet Ahrazoğlu: Kırıkhan’ın doğalgaza kavuşması siyasetin üstünde ve önünde gelir.

mehmet-ahrazoglu-tbmm-genel-kurul

Ahrazoğlu mesajında, “Daha yaşanabilir bir Kırıkhan için önemli bir adım olacak olan Doğalgazın gelmesi için ilk doğalgaz borusu döşenmesi çalışmalarının hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Özellikle kış aylarında yakılan katı yakacaklar nedeniyle oluşan hava kirliliğinden dolayı yaşanmaz hale gelen Kırıkhan’ın bu olumsuz durumdan kurtulması çok yerinde olacaktır.” dedi.

 

Ahrazoğlu, “Önceki aylarda Kırıkhan’lı diğer iki milletvekili arkadaşımı arayarak güçlü bir şekilde doğalgaz konusunda çalışma ya davet etmiştim. Sağolsunlar, konuya duyarlı davranıp kabul ettiler. Kırıkhan’ın doğalgaza kavuşması siyasetin üstünde ve önünde gelir. Bu konuda Belediye Başkanı Ayhan Yavuz’u ziyaret ederek, hem abonelik başvurumu yaptım hem de yapılması gereken çalışmaları ele aldık. MHP İlçe teşkilatımız başta olmak üzere Kadınlar Kolumuz Doğalgaz aboneliği konusunda etkin çalışmalar yapmıştır. Bizlerde, bu konunun hassasiyetini dile getirerek tüm dostlarımızdan abone olmalarını istiyoruz. İnşallah, yarınlarımıza sağlıklı ve temiz hava soluyabilecekleri bir Kırıkhan’ı bırakacağız. Geleceğe ve çocuklarımıza temiz ve yaşanabilir bir Kırıkhan bırakmak en büyük sorumluluğumuzdur. ” dedi.

 

Ahrazoğlu devamla, “Doğalgazın ilçemize gelmesi noktasında büyük gayretleri olan Hatay Milletvekilimiz Mehmet Öntürk ve Kırıkhan Belediye Başkanımız Ayhan Yavuz ile, tüm emeği geçen Milletvekillerimize, Parti temsilcilerine, sivil toplum kuruluşlarına, kamudaki ve özel kuruluşlardaki yöneticilerimize ve Kırıkhan’lı hemşerilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyor, doğalgazın Kırıkhan’ımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” açıklamasında bulundu.

About Hatay Haber

Hatayın Nabzı https://www.hatayinnabzi.com/

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

BAŞKAN SAVAŞ’IN TAZİYE MESAJI

Spread the love Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, görev uçuşunda bulunan keşif …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir