Home / Genel / MECLİS ÜYESİNE ÇARPIP KAÇAN KİŞİ DAMADI ÇIKTI

MECLİS ÜYESİNE ÇARPIP KAÇAN KİŞİ DAMADI ÇIKTI

Spread the love

Hatay’ın Dörtyol ilçesinde 01 Ağustos 2022 günü elektrikli bisikletle evine dönen İyi Parti meclis üyesi ve Dörtyol Belediye Encümeni Hamza Çankır’a kaldırım üzerinde çarpıp kaçan aracın sürücüsünün damadı F.T. oldu öğrenildi.

Çarpmanın etkisiyle omurgası ve sol ayağı kırılan Hamza Çankır 112 ekipleri tarafından Dörtyol Devlet Hastanesi’ne kaldırılmış, yapılan ilk müdahalesinin ardından 2 Ağustos 2022 günü 3,5 saat süren başarılı bir operasyon geçirmişti.

Bölgedeki iş yerleri kameraları ve görgü tanıklarının ifadeleri ile çarpıp kaçan aracın Hamza Çankırı’nın kızı E.Ç.T. ile evli olan F.T. olduğu anlaşıldı. E.Ç.T. ile F.T.’nin boşanma aşamasında oldukları, davalarının aile mahkemesinde devam ettiği, bu nedenle de aileler arası husumet olduğu belirtilirken, Hamza Çankır hastanede alınan ifadesinde damadı F.T. den şikayetçi olduğunu belirtti.

F.T. ise 3 Ağustos 2022 tarihinde avukatıyla beraber emniyete gelerek ifadesini verdi. İfadesi alınan F.T. kasten adam yaralamak şüphesiyle nöbetçi mahkemece tutuklanarak İskenderun Cezaevine gönderildi.

About Nevzat Kurt

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

Özçelik-İş’te Muhtarlarla Siyaset Üstü Memleket Buluşması

Spread the love İskenderun Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Rıza Kekeç ve mahalle muhtarları, Özçelik İş …

Bir yanıt yazın