Home / Genel / İSKENDERUN TİCARET BORSASI’NDA BİRLİKTELİK HAKİM

İSKENDERUN TİCARET BORSASI’NDA BİRLİKTELİK HAKİM

Spread the love

İskenderun Ticaret Borsası’nda yapılan seçimde meclis üyeleri belirlendi. Geçtiğimiz dönemde olduğu gibi yine tek listeyle gidilen, birlik ve beraberlik havasında geçen seçimde üyeler oy kullandı.

İskenderun’un sosyal yaşamına katkılarıyla gündemdeki yerini her zaman koruyan İskenderun Ticaret Borsası’nın 14 kişilik meclisi yapılan seçimle belli oldu.

İskenderun Ticaret Borsası Salonu’nda yapılan seçime katılan listede; Fuat Geçit, Erdinç Vayısoğlu, M. Cemal Özer, A. Ozan Kara, H. Gazi Kurtoğlu, Bülent Düzgün Korkmaz, İbrahim Kırıcı, Abdulmenaf Küçük, Kudret Alpagül, Mehmet Duran, Hikmet Canbolat, Ünal Bulut ve Canberk Çınar yer aldı.

Çalışkan kişiliğiyle başarısıyla İskenderun Ticaret Borsası’nın her zaman zirveye çıkmasında büyük katkısı olan Genel Sekreter Engin Vayısoğlu tüm üyeleri kapıda karşıladı.

Olgun bir havada, birlik ve beraberlik içerisinde tek listeyle gidilen seçimde meclis üyelerinin belirlendiği seçimle ilgili kısa bir konuşma yapan Genel Sekreter Engin Vayısoğlu, “İskenderun Ticaret Borsası olarak 5174 sayılı Türkiye odalar borsalar birliği kanununun ilgili yönetmeliğince Ekim ve Kasım aylarında yapılacak olan seçimlerimiz başlamıştır. Şuan itibariyle oy verme işlemleri devam etmektedir. İskenderun Ticaret Borsası olarak, tek liste halinde sakin bir ortamda seçimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Meclis üyelerini iki değişiklikle önümüzdeki dönem İskenderun’a üyelerimize hizmet vermek için şevk ve istekle arzu içerisinde çalışmak istiyoruz. İskenderun bizim için çok önemli. İskenderun Ticaret Borsası olarak sadece İskenderun’a değil, Kırıkhan, Arsuz, Hassa, Dörtyol, Erzin, Belen ve İskenderun olmak üzere çevremize hizmet etmekteyiz. Üyelerimize teşekkür ediyoruz. Bize gösterdikleri güvene. Biz de İskenderun için elimizden gelen çalışmalara kaldığımız yerden devam edeceğiz” diye konuştu.

Seçim boyunca tüm hazırlıklarını titizlikle başarıyla organize eden Vayısoğlu, yönetim kurulunun yapılacak ilk meclis toplantısında belirleneceğini sözlerine ekledi.

About Nevzat Kurt

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

Özçelik-İş’te Muhtarlarla Siyaset Üstü Memleket Buluşması

Spread the love İskenderun Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Rıza Kekeç ve mahalle muhtarları, Özçelik İş …

Bir yanıt yazın