Home / Genel / İSKENDERUN BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİNDEN İTSO’YA ZİYARET

İSKENDERUN BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİNDEN İTSO’YA ZİYARET

Spread the love

İskenderun Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Sedat Uysal ve Yönetim Kurulu, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimine nezaket ziyaretinde bulundular.

İskenderun Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Sedat Uysal ve Yönetimini, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri karşıladı. İskenderun Beşiktaşlılar Derneği Başkanı aynı zamanda İTSO Yönetim Kurulu Üyesi olan Sedat Uysal, Derneğin faaliyetleri hakkında bilgiler vererek, ilçemizde bir takım sosyal projelerde İTSO ile işbirliği içerisinde birlikte hareket etmeyi arzuladıklarını dile getirdi.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise, İskenderun Beşiktaşlılar Derneği Yönetimine çalışmalarında başarılar diledi. Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette, spordan, ekonomiye, güncel konular değerlendirildi. Ziyarette, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Başkan Yardımcıları Mahir Taner, Sanem Akpınar, Muhasip Üye Gassan Kuran, Yönetim Kurulu Üyeleri Levent Çam, Nedim Şaban, Ali Çitanak, Hıdır Güneş, Fuat Keser ve Meclis üyeleri yer aldı.

About Nevzat Kurt

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

Özçelik-İş’te Muhtarlarla Siyaset Üstü Memleket Buluşması

Spread the love İskenderun Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Rıza Kekeç ve mahalle muhtarları, Özçelik İş …

Bir yanıt yazın