Home / Genel / ‘İŞİMİZ TEMİZ’ PROJESİNİN PLANLAMASI YAPILIYOR

‘İŞİMİZ TEMİZ’ PROJESİNİN PLANLAMASI YAPILIYOR

Spread the love

İskenderun Halk Eğitim Merkezi’nde ‘İşimiz Temiz’ Projesi kapsamında düzenlenen toplantıya, TOBB Hatay Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Yeşim Ugutmen de katıldı.

Milli Eğitim Bakanlığı Hayat boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Kadın Girişimciler Kurulu ve Opet işbirliğiyle hayata geçirilen “İşimiz Temiz’ projesi kapsamında İskenderun Halk Eğitim Merkezinde toplantı düzenlendi.

TOBB Hatay Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Yeşim Ugutmen proje kapsamında İskenderun Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünde düzenlenen toplantıda yer aldı.

Toplantıya, Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğünden Bahri Karabulut, İskenderun Halk Eğitim Müdürü Bekir Durur, Antakya, Arsuz, Dörtyol, Kırıkhan Halk Eğitim Müdürleri ve TOBB Hatay Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Yeşim Ugutmen katıldı.

TOBB Hatay Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Yeşim Ugutmen, “İskenderun Halk Eğitim Merkez Müdürlüğünde düzenlenen toplantıda, kurum müdürlerimiz ile bir araya gelerek işimiz temiz projemizin eğitim ve planlanmasını yapmak üzere toplantımız yaptık. Projede, yeme-içme konaklama ve ulaşım sektörlerindeki mikro işletmelerin sahipleri ve çalışanlarına temizlik ve hijyen konularında eğitim vermek ve işletme ile birlikte çalışanlarında kapasitelerinin geliştirilmesi hedefleniyor. Mayıs ayında başlayacağımız projemizin Hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

About Nevzat Kurt

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

Özçelik-İş’te Muhtarlarla Siyaset Üstü Memleket Buluşması

Spread the love İskenderun Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Rıza Kekeç ve mahalle muhtarları, Özçelik İş …

Bir yanıt yazın