Home / Hatay / Hatay Hassa Samandağ ve Bir Çok İlçe’de Elektrik Kesintisi Var

Hatay Hassa Samandağ ve Bir Çok İlçe’de Elektrik Kesintisi Var

Spread the love
elektrik kesintisiHatay Valiliğinden yapılan açıklama da bir çok ilçe de elektrik kesintisi yaşanacak.
İşte Valiliğin Elektriği kesilecek o ilçeler;
Hatay’ın Yayladağı İlçesi Yeditepe, Yayıkdamlar, Eğerci, Gözlekçiler, Çandır, Denizgören, Yenice, Olgunlar, Kösrelik, Şakşak, Sungur ve Sürütme Mahallelerine 9:00-15:30 saatleri arasında Bakım çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.
Hatay’ın Samandağı İlçesi Cemal Gürsel ve General Şükrü Kanatlı Mahallelerine 2:30-4:30 saatleri arasında Bakım çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.
Hatay’ın Samandağı İlçesi Mağaracık Mahallesi’ne 8:30-17:30 saatleri arasında Bakım çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.
Hatay’ın Hassa İlçesi Haydarlar Mahallesi’ne 9:00-12:00 saatleri arasında Bakım çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.
Hatay’ın Belen İlçesi Fatih Mahallesi Gülevler ve Sokulu Mehmet Paşa Caddelerine 9:00-17:00 saatleri arasında Bakım çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.
Hatay’ın Kırıkhan İlçesi Abalaklı, Kodallı, Ilıkpınar, Danaahmetli, Çataltepe ve Karamağara Mahallelerine 9:00-16:00 saatleri arasında Tesis çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.
Hatay’ın Defne İlçesi Harbiye ve Aşağıokçular Mahalleleri Kurtuluş, Menekşe, Derviş Duran ve Güzelyurt Sokaklara 9:00-10:00 saatleri arasında Tesis çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.
Hatay’ın Reyhanlı İlçesi Yeni Mahallesi Mehmet Akif Ersoy ve İstiklal Caddeleri ile 129, 131, 138, 142 ve 149 Sokaklara 9:00-17:00 saatleri arasında Tesis çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.

About Hatay Haber

Hatayın Nabzı https://www.hatayinnabzi.com/

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

Arsuz’dan İskenderun İstikametine Hareket Eden Araç Kaza Yaptı

Spread the love Hatay’ın Arsuz ilçesinden İskenderun istikametine doğru İki araçta karşı şeride geçmesi ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.