Home / Reklam / Hangi Özel Okul?

Hangi Özel Okul?

Spread the love

Son zamanlarda velilerin başlıca sorunlarından biri, “Çocuğumu nerede okutabilirim?” oldu. Değişen eğitim sistemi, öğrenci fazlalığı derken aileleri bir telaş aldı. Okul masraflarından çok okulun kendisi kara kara düşündürür oldu çünkü kapanan dershanelerle birlikte adım başı bir özel eğitim kurumu açılmaya başlandı. Parasını çocuğunun geleceğine yatırım yapmak isteyen ailelerde ince eleyip sık dokur oldu elbette.

Özel okul arayıp bulmanın, daha ziyade bulunan özel okulun ücrete değip değmediği, okulun eğitim standartları, konumu, başarı düzeyi gibi velileri zorlayan bu özellikleri en geniş kapsamıyla bir web sitesinde toplamışlar. Bu site ‘ozelokulburada.com’  81 ildeki özel okulların eğitim düzeyleri hakkında bilgi veren, tanıtım videoları bulunduran, okul kalitesini sanal ortamda oldukça iyi bir biçimde veliye sunabilen sosyal bir platform olmuş. Velilerin yorum yazabildiği, eğitim sistemi ile gerek okullar ve gerekse genel eğitim haberleri hakkında güncel yazılar bulunduran bu sayfa velilerin okul okul gezme zahmetini ortadan kaldıracağa benziyor. Ve öyle ki ‘ozelokulburada.com’ a bakmadan kayıt yaptırmaya gidilemeyecek günler yakındır.

Web sitesi, velilere birden çok konuda analiz yapma şansı vermektedir. İstanbul özel okulların, ankara özel okulların ve diğer okulların yayınladığı makaleler, tanıtım ve eğitim videoları, eğitim ve fiziksel imkânlar, okul hakkında yapılan yorumlar ve fiyat bilgisi gibi onlarca başlık altında bilgiye ulaşma şansı verilmiştir.

Site içerisinde okul ile iletişime geçebileceğiniz iki farklı form bulunmaktadır. Bir tanesi rehber öğretmenlere soru sorabileceğiniz; Rehber İletişim Formu olup merak ettiğiniz soruları sormalarınızı sağlamaktadır. Diğer ise okulun kayıt günleri, fiyatları veya kayıt randevusu almak isteyen veliler için oluşturulmuş, Okul Beni Arasın formudur. Bu iki form da okul ile iletişiminizi sağlamaktadır.

Yorumlar bölümü sitenin en dikkat çeken alanı durumundadır. Veliler kendi istekleri ile eğitimine dair bilgi sahibi oldukları okullar hakkında faydalı yorumlar ile potansiyel veli adaylarına yol göstermektedirler. Olumlu veya olumsuz olarak sınıflanmadan fayda yaratılabilecek tüm yorumlara yer verilmektedir. Peki, sizde www.ozelokulburada.com ‘da bilgi sahibi olduğunuz okul hakkında yorum yapmak ister misiniz?

About Hatay Haber

Hatayın Nabzı https://www.hatayinnabzi.com/

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

Dentist Implants Diş Hekimliği Sitesi

Spread the loveTürkiye, Avrupa ve Arap ülkelerine yönelik sağlık turizmi ile diş implantı hizmeti başlamıştır. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.