Home / Hatay / Hassa / GARDİYANIN ÖLÜMÜ,HASSA’YI YASA BOĞDU.

GARDİYANIN ÖLÜMÜ,HASSA’YI YASA BOĞDU.

Spread the love

İskenderun Ceza Evinde görevli Gardiyan Şahabettin Cerrahoğlu (Oğlak)’nı kaza sonucu ani ölümü hassalı hemşerilerini yasa boğdu.

Hatay İskenderun M Tipi Kapali Ceza Evi’nde nakİN aracının altında kalması sonucu meydana gelen trafik kazasında ağır yaralanan gardiyan Şahabettin Cerrahoğlu (Oğlak) kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

      Edinilen bilgiye göre, kaza sabah saatlerinde Cezaevi içerisinde meydana geldi. Geri geri giden Cezaevi nakil aracının altına alması sonucu yaşanan trafik kazasında 30 yıllık gardiyan Hassa Hacılar Köyü nüfusuna kayıtlı Şahabettin (Oğlak) Cerraoğlu ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. İskenderun Devlet Hastanesi’nde acilde müdahale edilen ve daha sonra ameliyata alınan gardiyan Şahabettin Cerraoğlu (Oğlak) (50) tüm çabalara rağmen kurtarılamadı.

1970 yıllarda Kırıkhan Şık Palas Otelini çalıştıran ve Kırıkhan eşrafının yakından tanıdığı Koca Yusuf’un oğlu iki çocuk babası 30 yıllık gardiyan Şahabettin Cerraoğlu(Oğlak) toplumla sıcak ilişkileri ve samimi iletişimi sayesinde görev yaptığı yerlerde çok seviliyordu.

      İstanbul- Bayrampaşa Ceza Evi dışında uzun süre Yayladağı cezaevinde görev yaptığı ve Yayladağı’nda herkesin tanıdığı gardiyanın ani ölümü sevenlerini derinden yaraladı.

İskenderun M Tipi Kapali Ceza Evi’nde görev yapan gardiyanın , dün Hassa’da gerçekleştirilen Birlik ve beraberlik Şölenine de katılması ve bugün ölüm haberinin duyulması ,Hassalı  hemşehrilerine şok etti.

      

İskenderun’da yaşayan Hassalılar Derneği Başkanı Nizamettin Cerraoğlu’nun(Oğlak) da kardeşi olan Şahabettin (Oğlak) Cerraoğlu’nun cenazesi bugün ikindi namazı sonrasında memleketi Hassa’nın Hacılar Köyü Asri Mezarlığında torağa verileceği öğrenildi.

About Hatay Haber

Hatayın Nabzı https://www.hatayinnabzi.com/

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

Hatay’da 2. Paramotorlu Terörist Vakası

Spread the love Hatay Valiliğinden yapılan açıklama’da Yıldırım-5 Amanoslar Operasyonu kapsamında; Hatay’ın Hassa ilçesi kırsalında, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir