Home / Spor / ERHAN AKSAY EXPO FUTBOL TURNUVASI’NIN İSKENDERUN GRUBUNDA BAŞVURULAR DEVAM EDİYOR

ERHAN AKSAY EXPO FUTBOL TURNUVASI’NIN İSKENDERUN GRUBUNDA BAŞVURULAR DEVAM EDİYOR

Spread the love

Bu elektronik posta ve onunla iletilen bütün dosyalar sadece göndericisi tarafından alması amaçlanan yetkili gerçek ya da tüzel kişinin kullanımı içindir.Eğer söz konusu yetkili alıcı değilseniz bu elektronik postanın içeriğini açıklamanız, kopyalamanız, yönlendirmeniz ve kullanmanız kesinlikle yasaktır ve bu elektronik postayı derhal silmeniz gerekmektedir.HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ bu mesajın içerdiği bilgilerin doğruluğu veya eksiksiz olduğu konusunda herhangi bir garanti vermemektedir.Bu nedenle bu bilgilerin ne şekilde olursa olsun içeriğinden, iletilmesinden, alınmasından ve saklanmasından sorumlu değildir.Bu mesajdaki görüşler yalnızca gönderen kişiye aittir ve HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDIYESI görüşlerini yansıtmayabilir.Bu e-posta bilinen bütün bilgisayar virüslerine karşı taranmıştır. Ancak yollayıcı, bu e-posta mesajının virüs koruma sistemleri ile kontrol ediliyor olsa bile virüs içermediğini garanti etmez ve meydana gelebilecek zararlardan doğacak hiçbir sorumluluğu kabul etmez.

Hatay Büyükşehir Belediyesinin her yıl düzenlediği Erhan Aksay Futbol Turnuvası’nın İskenderun gruplarında başvurular devam ediyor. 

Komite yetkilileri, pandemi nedeniyle iki yıl ara verilen ve bu sene 36.sı düzenlenen turnuvanın İskenderun Körfez gruplarında başvuruların sürdüğünü açıkladı.

Turnuvanın Körfez gruplarında mücadele etmek isteyen takımlar başvurularını 20 Mayıs’a kadar komitede görevli Ayhan Dik’e şahsen ya da 0536 263 1919 numaralı telefon üzerinden yapabilecek.

Körfez gruplarında mücadele edecek takımların kura çekimi ise 27 Mayıs günü Hatay Büyükşehir Belediyesi İskenderun Hizmet Binası’nın toplantı salonunda saat 15.00’te yapılacak.

About Nevzat Kurt

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

Turuncu-Mavililer Play-Off’a Odaklandı

Spread the love TFF 3. Lig 2. Grup temsilcimiz İskenderunspor’da kulüp yönetimi, teknik heyet ve …

Bir yanıt yazın