Home / Genel / EDİP UYSAL DUALARLA UĞURLANDI

EDİP UYSAL DUALARLA UĞURLANDI

Spread the love

Noksel Şirketinin Müdürü, İskenderunspor’un eski Kulüp Başkanı ve Beşiktaş İskenderun taraftarlar Derneği Başkanı Sedat Uysal’ın babası Uysal Denizcilik ve Müh. Tic. Ltd. Şirketi’nin sahibi Edip Uysal dualarla uğurlandı.

İskenderun Deniz Nakliyeciler Derneği ve İskenderun Deniz Ticaret Odası kurucu üyelerinden, UYSAL Denizcilik ve Müh. Tic. Ltd. Şti. sahibi Edip Uysal’ın cenazesi bugün öğle saatlerinde Nihal Atakaş camine getirildi.

Noksel Şirketinin Müdürü, İskenderunspor’un eski Kulüp Başkanı ve Beşiktaş İskenderun taraftarlar Derneği Başkanı Sedat Uysal ile ailesini sevenleri acı günlerinde yalnız bırakmadı.   

Öğle namazına müteakip kılınan merhumun cenazesine Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, İskenderun Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Ayhan Tosyalı, Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi yöneticileri, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, sanayici ve iş dünyasının tanınmış simaları ile kalabalık cemaat topluluğu saf tuttu.

Kılınan cenaze namazının ardından gözyaşları ve dualar eşliğinde merhumun tabutu sevenlerinin omuzlarında cenaze aracına kadar taşındı.

Merhum Edip Uysal’ın cenazesi Karaağaç Asri Mezarlığındaki Uysal Aile Mezarlığında gözyaşları ve dualar eşliğinde toprağa verilerek son yolculuğuna uğurlandı.

About Nevzat Kurt

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

Özçelik-İş’te Muhtarlarla Siyaset Üstü Memleket Buluşması

Spread the love İskenderun Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Rıza Kekeç ve mahalle muhtarları, Özçelik İş …

Bir yanıt yazın