Home / Genel / Dr. Şahutoğlu’ndan Tüm Emekliler Sen’e Ziyaret

Dr. Şahutoğlu’ndan Tüm Emekliler Sen’e Ziyaret

Spread the love

Genel Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Yılmaz Şahutoğlu, İskenderun Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mustafa Çöloğlu, Akdeniz Eczane Teknisyenleri Federasyonu Başkanı Cemal Çelik birlikte, 2021 Tüm Emekliler Sendikası İskenderun Şubesini ziyaret etti.

Ziyarette yeni yerleri ile yeni yönetim kurulu üyelerine ‘hayırlı olması’ temenni eden Genel Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Yılmaz Şahutoğlu “Arkadaşlarla birlikte 2021 Tüm Emekliler Sendikası Başkanı Mustafa Çankaya dostumuza ve yönetimine yeni yerlerinde hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Türkiye’de ne yazık ki emeklilerimizin durumu malum ortada… Bununla ilgili sohbet etmeye geldik. Kendilerine mekanlarında keyifli ve gerçekten üyeleri ile birlikte, gelecek adına mücadele ile birlikte güzel bir atmosfer yaşamalarını diliyorum” şeklinde konuştu.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren 2021 Tüm Emekli Sen İskenderun Şube Başkanı Mustafa Çankaya da; “2021 Tüm Emekli Sen İskenderun Şubesi olarak misafirlerimizi ağırlamaktan onur duyuyoruz. İskenderun’da siyasetin içinde mücadele etmiş olan arkadaşlarımızın, İskenderunlular tarafından bilinen insanların yanımızda olduğunu görmek bize güç veriyor. Emeklilerin sesine ses olacak olan arkadaşlarımızı, başkanlarımızı yanımızda görmekten mutluluk duyuyoruz. Diğer başkanlarımızı, arkadaşlarımızı da bekliyoruz” dedi.

About Nevzat Kurt

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

Özçelik-İş’te Muhtarlarla Siyaset Üstü Memleket Buluşması

Spread the love İskenderun Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Rıza Kekeç ve mahalle muhtarları, Özçelik İş …

Bir yanıt yazın