Home / Genel / CRT METAL FORTUNE 500’DE..

CRT METAL FORTUNE 500’DE..

Spread the love

İş dünyasının referans olarak kabul ettiği, Türkiye’nin en büyük 500 şirketinin belirlendiği Fortune 500 Türkiye’nin, 2021 yılı verilerine göre CRT Metal istikrarlı duruşunu sürdürmeyi başardı ve 404.sıradan listeye giriş yaptı.
Türkiye ekonomisine büyük katkı sunan ve merkez ofisi İskenderun’da bulunan CRT Metal, üretiminde yakaladığı üst standartlar ve yapmış olduğu yatırımlar ile sektöründe uluslararası bir marka olmayı başardı. Sağlamış olduğu bu başarıyı aldığı ödüller ile alanında üst sıralarda girmiş olduğu listelerle taçlandıran CRT Metal, her yıl istikrarlı bir şekilde başarı ivmesini sürdürüyor.
Sahip oldukları alt yapıları, eğitimli insan gücü ve teknolojileriyle küresel pazarlarda tanınan bir marka olmak için kararlı adımlarla yürüdüklerini aktaran CRT Metal Yönetim Kurulu Başkanı Atıf Ceritbinmez, ”Aldığımız yatırım kararlarının altında ciddi çalışmalar var. Ekip ruhuyla hareket ediyoruz. Bizim hayallerimiz bilançolarımızdan çok daha büyük. Fortune 500 listesinde 404. sırada bulunmamız, başarımızın meyvesi oldu. Ceritbinmez Ailesi olarak bu çıtayı daha yukarılara taşıyacağız” diye konuştu.
Atıf Ceritbinmez, başarılı, samimi ve mütevazılığı ile dikkat çekiyor. Değişimi yönetecek yenilikçi fikirleri, ekibiyle birlikte aldığı kararlar, CRT Metalin başarıyı yakalamasında önemli rol oynuyor.
Araştırmada bu yıl yeni giriş yapan 79 şirketten biri de CRT METAL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. oldu. Listeye 404. Sıradan giriş yapan şirket 2021 yılını %141.1 net satış ile kapattı.

About Nevzat Kurt

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

Özçelik-İş’te Muhtarlarla Siyaset Üstü Memleket Buluşması

Spread the love İskenderun Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Rıza Kekeç ve mahalle muhtarları, Özçelik İş …

Bir yanıt yazın