Home / Siyaset / BU FİLMİ DAHA ÖNCE SEYRETTİK…

BU FİLMİ DAHA ÖNCE SEYRETTİK…

Spread the love

Türkiye, çok hassas bir dönemden geçiyor. Etrafımız adeta bir ateş çemberi. İç ve dış düşmanlar hiç boş durmuyorlar. Ne zaman Ülkemizin faydasına çalışmalar görseler, yeni oyunlar oynamanın peşinde oldukları ortada.

Art arda meydana getirilen hain terör olayları ile, çok sayıda şehidimiz olmuştur. Acılarımızı yüreğimize gömdük. Hiçbir zaman karamsarlığa ve tedirginliğe düşmedik, düşmeyeceğiz. Bu arada fısıltı gazeteleri de, kendi kendilerine senaryolar üretme çabası içindeler. Milletimiz her zaman zor durumlar karşısında, birlik ve beraberliğin en güzel örneğini göstermiştir. Tahrikler karşısında sağduyulu hareket etmek zorundayız. İnsanlarımızı sokağa çekme hareketlerine karşı, her zaman uyanık olmalıyız. Bu sebeple, sosyal medyadaki klavye cambazlarının paylaşımlara dikkat etmek zorundayız.

Avrupa Ülkeleri ikili oynamaktalar. Akşam farklı, sabah farklı konuşmaktadırlar. Tavşan kaç, tazı tut taktiği içerisindeler. Uluslararası ekonomi kuruluşları, kredi derecelendirmelerinde taraflı tutumlarını sürdürmektedirler. Avrupa Birliği Ülkelerinin Terörizme verdikleri destek, herkes tarafından iyi bilinmektedir. Uluslararası İnsan Hakları Kuruluşları, bombalanan masum insanları ve açlıktan ölenleri görmemezlikten gelmektedirler. Mültecilere yardım konusunda Avrupa Ülkeleri sınıfta kalmışlardır. Gönderdikleri yardımların, kayda değer olamadığı bilinmektedir. Türkiye olarak, mazlumların yanında olmanın gururunu yaşıyoruz.

Bizler, farklı görüşten insanlarımızla birlik ve beraberlik içersinde dimdik duruşumuzu her zaman olduğu gibi göstermekteyiz. Ayrımız gayrımız yoktur. Ortak paydamız Vatandır. Bu Vatan topraklarını korumak, hepimizin ortak görevidir. Millet olarak, örf, adet, gelenek ve göreneklerimize bağlıyız. Her zaman geçmişimize sahip çıkarak, geleceğe güvenle bakarız.

Bizler, yaşlarımız itibari ile 1980 öncesini çok iyi biliriz. O günler, gelmemek üzere çok gerilerde kaldı. Kardeş kardeşe düşman edilmeye çalışıldı. Geçmişten ders alarak, iç ve dış düşmanların arzu ettikleri ortama hiçbir zaman izin vermeyeceğiz. İman dolu gücümüzle, her zaman karşılarında olacağız.

Hükümetimiz, azimle ve kararlılıkla önemli hizmetlere imza atıyor. Çok önceleri hayal bile edilemeyen önemli projeler devreye giriyor. Suriye’de ve Irak’ta komşuluk görevlerimizi yerine getiriyoruz. Terörle mücadelede, ne gerekiyorsa yapılıyor. Dünyanın farklı coğrafyalarında savunmasız insanlar bombalanıyor, açlık ve sefalet had safhada. Türkiye olarak, varlığımızı her yerde hissettiriyoruz.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, Hükümetimizle 2023 hedeflerine ulaşmak için büyük çaba içerisindeyiz. Geleceğimiz her zaman aydınlık içinde olsun, kalın sağlıcakla….

About Süleyman GÖKSU

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

Milletvekili Ahrazoğlu: Umarım ki İslam ülkeleri ve diğer ülkeler Dünyanın da beşte 1’den büyük olduğunu gösterirler.

Spread the loveMilletvekili Ahrazoğlu: Umarım ki İslam ülkeleri ve diğer ülkeler Dünyanın da beşte 1’den büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.