Home / Siyaset / BAŞARAMAYACAKSINIZ…

BAŞARAMAYACAKSINIZ…

Spread the love

Ülkemiz, konumu itibari ile önemli bir coğrafyada bulunmaktadır. Geçmişi sağlam temellere dayanan,  köklü bir kültürümüz var. Tarihte yer aldığı üzere, çok sayıda Ülkeye medeniyet götürdüğümüz apaçık ortada. Yükselişimizi çekemeyen iç ve dış düşmanlarımız var. Avrupa Birliği Ülkeleri her defasında dünyada göstermelik insan hakları savunuculuğu yapmaktadırlar. Ancak her nedense, iki  yüzlü siyasetten hiçbir zaman vazgeçememişlerdir. Siyonist güçler Ülkemizdeki gelişmeleri adım adım izlemekte, engelleyici çalışmalarına sürekli olarak devam etmektedirler. Söz konusu Ülkeler, teröristleri barındırmakta, ondan sonra da akla mantığa sığmayan açıklamalarda bulunmaktalar. . Besledikleri teröristler, bazı zamanlar da kendi ülkelerinde de eylemde bulunmaktadırlar.

Ülkemizde ele geçirilen silahlar, gerçeğin ortaya çıkmasında önemli deliller olarak karşımıza çıkmaktadır. Şehitlerimizin kanları ile sulanmış Vatan topraklarımızın bizler açısından önemi çok büyüktür.  Osmanlı torunlarıyız, içimizde her zaman Çanakkale ruhu bütün hızıyla yer almaktadır. Bu uğurda canlar verdik, vermeye de hazırız. Ülkemiz üzerinde kimsenin hesap yapmasına izin vermeyiz.

Ülkemizde ne zamanlar önemli hizmetlere imza atılsa, hain terörist hareketler ortaya çıkmakta, kalleş saldırılar sonucunda şehitlerimiz ve gazilerimiz olması bizleri üzmektedir. Böyle durumlarda acımızı kalbimize gömerek üzerimize düşen vazifeleri yerine getirmekteyiz.

Dünyanın şunu kesinlikle bilmesi gerekir ki, söz konusu Vatan olunca var gücümüzle herkese gereken dersin en iyisini vermeye hazırız. Dünya üzerinde bazı ülkeler senaryolar yazmakta, bunun için de gerektiği zaman taşeronları kullanmaktadırlar. Adeta tavşan kaç, tazı tut taktiği uygulamaktadırlar. Satranç tahtasında belli taktik hesapları yapmaktadırlar.  Biz de bunların bu taktiklerini boşa çıkaracağız. Türküyle, Kürdüyle,  Ailevisi’yle, Sünni’siyle, Lazıyla,  Çerkeziyle…. Bir bütünüz, Türk Milletiyiz. Aynı Vatan toprakları üzerinde yaşıyoruz. Bir elin parmakları gibiyiz.

Ne yapmaya çalışırsanız çalışın, hain planlarınızı yerine getiremeyeceksiniz.  Kardeşliğimizi bozamayacaksınız.

Yeni Türkiye sevdamız, sürekli devam edecek. Aydınlık yarınlar her zaman, bizim olacak.

Vatan hainlerine tekrar sesleniyorum….Başaramayacaksınız. Milletimizi bölemeyeceksiniz. Bayrağımızı indiremeyeceksiniz. Devletimizi yıkamayacaksınız. Ezanlarımızı susturamayacaksınız.

About Süleyman GÖKSU

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

Milletvekili Ahrazoğlu: Umarım ki İslam ülkeleri ve diğer ülkeler Dünyanın da beşte 1’den büyük olduğunu gösterirler.

Spread the loveMilletvekili Ahrazoğlu: Umarım ki İslam ülkeleri ve diğer ülkeler Dünyanın da beşte 1’den büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir