Home / Genel / ATSİAD GÖNÜLLERİ BİRLEŞTİRDİ

ATSİAD GÖNÜLLERİ BİRLEŞTİRDİ

Spread the love

Akdeniz Tüccar ve Sanayici İşinsanları Derneği Başkanı Mithat Ceritbinmez ve yönetim kurulu tarafından, üyelere ve bölge protokolüne verilen iftar yemeğinde birlik ve beraberlik mesajı verildi.

Nazende’de verilen iftar yemeğine, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Arsuz Kaymakamı Hacı Hasan Gökpınar, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven, İskenderun Deniz Ticaret Odası Başkanı Levent Yılmaz, Deniz Ticaret Odası Başkanı Kemal Kutlu, İskenderun ilçe emniyet müdürü Nevzat Güneş, Arsuz ilçe emniyet müdürü Hasan Gün, ilçe müftüsü Osman Şekerci, Alevi inanç önderlerinden Şeyh Minnah Gündüz, İskenderun Ortodoks Kilisesi Cemaat Vakfı Başkanı Can Teymur, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Diyap Atar ve davetliler katıldı.

Yardımlaşma duygusunun verdiği manevi huzurun, Ramazan ayının bolluk ve bereketinin hakim olduğu iftar yemeğine ilgi büyüktü.
Alevi İnanç Önderlerinden Şeyh Minnah Gündüz’ün okuduğu ezanla konuklar iftarlarını açtı.

Tüm davetlilere teşekkür eden ATSİAD Başkanı Mithat Ceritbinmez, “Birlik ve beraberlik ayı olan Ramazan ayında geleneksel hale getirdiğimiz iftar yemeğinin gönülleri birleştirmesini ve bereket getirmesini dilerim” dedi.

Yapılan konuşmanın ardından iftar duası okundu, hoş sohbet ortamında birlik ve beraberlik mesajları verildi.

About Nevzat Kurt

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

KARATAŞ : “Ülke olarak TOPLUMSAL FARKINDALIĞIMIZ arttıkça tüm bu sorunların aşıldığı “Engelsiz Yarınlara” ulaşabiliriz.

Spread the love 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Hatay Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Kurumları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.