Home / Genel / ARSUZ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ ÇALIŞMALARINI ARALIKSIZ SÜDÜRÜYOR

ARSUZ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ ÇALIŞMALARINI ARALIKSIZ SÜDÜRÜYOR

Spread the love

Arsuz Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, mahallelerde tespit edilen eksiklikler ve sıkıntıların giderilmesi amacıyla, çalışmalarına devam ediyor.

Arsuz Belediyesi, birçok mahallede kanal yapımı, büz boru döşeme, istinat duvarı, menfez ve köprü yapımını gerçekleştirirken, diğer yandan sathi asfalt kaplama ve kilitli parke taşı döşeme çalışmalarını da yapıyor.

Halkın refahı ve huzurunun öncelikler arasında ilk sırada olduğunu belirten Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, “ Bu yola ilk çıktığımızda, çalışmalarımızı halkın huzuru ve refahını düşünerek yapacağımızı belirtmiştik. Bu yolda, belediye olarak üstümüze ne düşüyorsa, kısıtlı imkânlarımızı zorlayarak yapmaya çalışıyoruz. Pandemiden çıkmış olmamız ve ülkenin içinde bulunduğu ekonomik sıkıntılar da bu çalışmalarda daha da zorlanmamıza sebep oluyor. Ancak vatandaşlarımızın başta sağlığını, huzurunu düşünüyoruz.

Çalışmalarımızı hızlandırdık. Aynı anda birçok mahallemizde çeşitli çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Bazı mahallelerimizde parke taşı döşeme işini yaparken, diğer mahallelerimizde büz boru, kanal yapımı, sathi asfalt, istinat duvarı, sahil yürüyüş ve bisiklet yolu ve birçok çalışmayı birlikte yürütüyoruz. Bununla birlikte Karaağaç mahallemizde yapımını tamamladığımız ‘Bilim Evi’mizi de en kısa süre içerisinde faaliyete geçireceğiz. ” ifadelerini kullandı.

About Nevzat Kurt

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

Özçelik-İş’te Muhtarlarla Siyaset Üstü Memleket Buluşması

Spread the love İskenderun Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Rıza Kekeç ve mahalle muhtarları, Özçelik İş …

Bir yanıt yazın