Home / Hatay / Altınözü / ALTINÖZÜ ZABITA EKİPLERİ RUTİN DENETİMİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ.

ALTINÖZÜ ZABITA EKİPLERİ RUTİN DENETİMİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ.

Spread the love

ALTINÖZÜ ZABITA EKİPLERİ RUTİN DENETİMİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ.Altınözü Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, şehir merkezinde faaliyet gösteren iş yerlerini denetledi.

Vatandaşların sağlığı için rutin denetimlerini sürdüren ekipler, ekmek üretimi gerçekleştiren fırınlarda gramaj, un ve katkı maddeleri ile çalışanlar ve iş yerlerinin temizlik kurallarına uyup uymadıklarının kontrolünü yaparken, standartlara uymayan ve gerekli hijyenik koşulları taşımayan işletmelere de uyarıda bulundu. İlçe merkezi bulunan iş yerlerini denetleyen Zabıta ekipleri, hijyen ve gramaj kontrollerinin yanı sıra işletmelerin ruhsat ve teftiş karnelerini de inceledi.

Vatandaşların sağlığı için Zabıta ekiplerinin gerçekleştirdiği rutin denetimlerin aralıksız devam ettiğini vurgulayan Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, “ Belediye olarak halkımızın sağlığını önemsiyoruz. Vatandaşların güvenilir ve sağlıklı ürünler tüketebilmesi için denetimlerimizi aralıksız sürdürüyoruz. Bundan sonraki süreçte de vatandaşların sağlığını ilgilendiren tüm konularda denetim çalışmalarımız aralıksız devam edecektir ” dedi.

About Hatay Haber

Hatayın Nabzı https://www.hatayinnabzi.com/

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

HBB ALTINÖZÜNE ÇALIŞMA BAŞLATTI

Spread the love Hatay Büyükşehir Belediyesi, il genelinde sürdürdüğü yeni yol yapım, bakım ve onarım …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.