Home / Siyaset / AK PARTİ HATAY TEŞKİLATLARIMIZ REFERANDUMA HAZIR…

AK PARTİ HATAY TEŞKİLATLARIMIZ REFERANDUMA HAZIR…

Spread the love

Hatay, Ak Partinin güçlü olduğu, illerimizden bir tanesi.. Ak Parti Hatay’da, şimdiye kadar girdiği referandum ve seçimlerden başarı ile çıkmıştır. Bunda İl Başkanlığımızın, İlçe teşkilatlarıyla koordineli bir biçimde, planlı ve programlı olarak çalışmasının rolünün olduğunu düşünüyorum. Ak Parti, sadece seçim zamanlarında değil normal seyrinde de halkımızla içi içe olmayı başarmıştır. Her zaman sevince ve üzüntüye ortak olmayı bilmiştir. Bu başarılarda, kadın kollarının gayret ve çabalarını göz ardı etmemiz mümkün değildir. Gerek ana kademeler, gerek ise gençlerimizde üzerlerine düşen görevleri layıkıyla yapmışlardır. Yaşlılarımızın, mazlumların ve  hastalarımızın duaları çalışmalarımızda bizlere önemli destek olmuştur. İlçe Teşkilatlarımızın birbirleriyle olan diyalogları başarının önemli etkenlerindendir.

Ak Parti Hatay Teşkilatları, Türkiye’yi  seviyorum.  Cumhurbaşkanlığı Sistemine EVET diyorum, sloganıyla, tüm kuruluşları ile referanduma hazır beklemektedir. Referandum, tartışmaya açıldığında, konuyu kamuoyu gündemine taşımış, vatandaşlarımıza bilgi vermiştik. Hazırlıklarımızı çok önceden tamamlayıp, sahada çalışmalar için taban oluşturulmuştur. Anayasa değişikliğinin Cumhurbaşkanımızca onaylanmasıyla, Ak Parti teşkilatları resmen çalışmalara başlayacaklardır. Bunun için nokta ziyaretler, gerektiği zamanlarda da salon toplantılarıyla vatandaşlarımız, Cumhurbaşkanlığı Sistemi konusunda bilgilendirilecektir.  Referandumunda, geleceğimizi oylayacağız, seçmenlerden EVET oyu için destek isteyeceğiz.

Ak Parti Teşkilatlarının en önemli özelliği, yarın seçim olacakmış gibi seçimlere hazır olmalarıdır. Ayrıca sürekli halkın içinde bulunarak, insanlarımızın dertleriyle dertlenmemiz işlerimizi her zaman kolaylaştırmaktadır. Cumhurbaşkanlığı Sistemini halkımızın tercihine sunmakla, milli iradeye verdiğimiz önem her platformda dile getirilecektir.

Sayın Cumhurbaşkanımızın, Sayın Başbakanımızın ve Sayın İl Başkanımızın talimatları doğrultusunda, Bismillah… diyerek harekete geçeceğiz.

Hatay referanduma hazır. Yeni Türkiye yolunda, belirlenen hedeflere ulaşmak için çalışmak, üzerimize düşen çok hassas görevdir.  Her seçim önemli, referandum bir başka önemli. Genç nesiller, bu  tarihi anın önemini ileriki zamanlarda daha iyi anlayacaklardır.

Referandum , Ülkemiz için hayırlı olsun.

About Süleyman GÖKSU

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

Milletvekili Ahrazoğlu: Umarım ki İslam ülkeleri ve diğer ülkeler Dünyanın da beşte 1’den büyük olduğunu gösterirler.

Spread the loveMilletvekili Ahrazoğlu: Umarım ki İslam ülkeleri ve diğer ülkeler Dünyanın da beşte 1’den büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir