Home / Siyaset / Ak Parti Hatay İl Başkanından Şehit Ailelerine Bayram Ziyareti

Ak Parti Hatay İl Başkanından Şehit Ailelerine Bayram Ziyareti

Spread the love

Ak Parti Hatay İl ve İlçe Teşkilatlarının başarılı çalışmaları gözlerden kaçmıyor. Ramazan Ayında, her ilçede bulunan şehit ailelerine iftarda misafir olan Ak Parti Hatay İl Başkanı Ahmet Atıç, yoğun programını Ramazan Bayramında da devam ettirdi.

Akparti Hatay İl Başkanı

Ak Parti Hatay İl Başkan’ı Ahmet ATIÇ Ramazan Bayram’ının 1. günü Bayram Namazı akabinde, 2. Günü de erken saatlerde ilimizde 8 ilçe Antakya, Yayladağı, Altınözü, Reyhanlı, Hassa, Kırıkhan, Dörtyol ve Payas’ta son bir yıl içerisinde şehit olan 21 kardeşimizin ailesini ziyaret ederek Bayramlarını kutladı. İl Başkanı Ahmet Atıç’a il Yöneticileri, İlçe Başkanları, İlçe Belediye Başkanları ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik ettiler.

Kınalı Kuzularını Vatanımıza şehit veren Analarımızın, Babalarımızın ellerini öpen hal hatır soran; Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız Binali Yıldırım’ın selamlarını ileten Başkan ATIÇ, kendi öz ailesinden daha önce şehitlere koşmuştur.

Ak Parti Hatay İl Başkanı Ahmet Atıç, Şehitlerin mezarlarını ziyaretinde Fatiha bağışladı. Şehitlerin evlerinde Kur’an-ı Kerim’den Ayetler okudu.

Şehit ailelerinin, problemleri ile yakından ilgilenen Atıç, her zaman bir telefon kadar yakınlarında olduklarının mesajını verdi.  Şehit ailelerinin kendilerine emanet olduklarının altını çizen Sayın Ahmet Atıç, şehit ailelerinin sıkıntılı ve sevinçli anlarında yanlarında olduklarını ve olmaya devam edeceklerini, bu konuda kendilerini görevli hissettiklerini söyledi. Vatan için canlarını feda etmekten kaçınmayarak Şehitlik Mertebesine yükselen kardeşlerimizi şükranla anıyorum, dedi.

İl Başkanı Ahmet Atıç’ın ziyaretleri, vefa örneği olarak şehit aileleri ve yakınlarını  ziyadesiyle memnun etti.

Ak Parti Hatay Yöneticilerinin, Şehitlerimiz için gösterdikleri hassasiyet, İlçelerde vatandaşlarımız tarafından takdirle karşılandı.

About Hatay Haber

Hatayın Nabzı https://www.hatayinnabzi.com/

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

Milletvekili Ahrazoğlu: Umarım ki İslam ülkeleri ve diğer ülkeler Dünyanın da beşte 1’den büyük olduğunu gösterirler.

Spread the loveMilletvekili Ahrazoğlu: Umarım ki İslam ülkeleri ve diğer ülkeler Dünyanın da beşte 1’den büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir