Home / Siyaset / AK PARTİ DÖRTYOL KADIN KOLLARI EVET İÇİN ZAMANLA YARIŞIYOR…

AK PARTİ DÖRTYOL KADIN KOLLARI EVET İÇİN ZAMANLA YARIŞIYOR…

Spread the love

AK Parti Dörtyol Kadın Kolları Başkanı Sermin Göksu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle kadınlara ve erkeklere çiçek ve çok sayıda “EVET” broşürleri dağıttı.

Göksu ve beraberindeki kadınlar, anayasa değişikliği halk oylaması süreci kapsamında yaptıkları çalışmalarda, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü de kutladı.

Kadınların yanı sıra erkeklere de çiçek ve “EVET” broşürleri dağıtan AK Parti Dörtyol Kadın Kolları, halk oylaması için destek istedi.

Ak Parti Dörtyol Kadın Kolları Başkanı Sermin Göksu, yaptığı açıklamada, kadınların geleceğin şekillendirilmesinde önemli rol oynadığına işaret ederek, şunları kaydetti:

“Huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir toplumun temel taşları olan, varlıklarıyla hayatın her alanında fedakârlığı ve duyarlılığı temsil eden kadınlarımız, sonsuz sevgi ve hoşgörüyle yetiştirdikleri nesillerle geleceğimizin şekillendirilmesinde de önemli rol oynamaktadır. Kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyor, refah huzur ve barış içinde yaşayacağımız yarınlar diliyorum, sevginin şefkatin ve fedakârlığın simgesi olan kadınlara saygılar sunuyorum.”

About Hatay Haber

Hatayın Nabzı https://www.hatayinnabzi.com/

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

Milletvekili Ahrazoğlu: Umarım ki İslam ülkeleri ve diğer ülkeler Dünyanın da beşte 1’den büyük olduğunu gösterirler.

Spread the loveMilletvekili Ahrazoğlu: Umarım ki İslam ülkeleri ve diğer ülkeler Dünyanın da beşte 1’den büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir