Home / Siyaset / AK PARTİ DÖRTYOL KADIN KOLLARI BAŞKANI SERMİN GÖKSU’NUN TEŞEKKÜR MESAJI

AK PARTİ DÖRTYOL KADIN KOLLARI BAŞKANI SERMİN GÖKSU’NUN TEŞEKKÜR MESAJI

Spread the love

AK PARTİ DÖRTYOL KADIN KOLLARI BAŞKANI SERMİN GÖKSU'NUN TEŞEKKÜR MESAJI

Ak Parti Dörtyol Kadın Kolları Başkanı Sermin Göksu, 7 Haziran Seçimlerinde bir belirsizlik ortaya çıkmıştır. Tekrar Millete gidilmesi kararı üzerine 1 Kasım seçimlerinde önemli bir imtihandan geçtik… Sermin Göksu, 1 Kasım’da Milletin teveccühüne mazhar olduklarını,  Ak Parti olarak Ülkemize hizmet etmek için Milletimizden onay aldık dedi.

İnsanlarımızın, kendilerini 4 yıl yönetecek tecrübeli kadroları işbaşına getirdiklerini ifade etti. Seçim çalışmalarına katılan, 1 Kasım Günü seçimde görev alan her kademedeki Teşkilatımın değerli mensuplarına teşekkür ediyorum. Ayrıca bizlere dualarıyla destek olan mazlumlara, kimsesizlere, hastalara ve yaşlılara şükran borçluyum, dedi.

Başkan Göksu konuşmasına, Seçimlerde sandıklara giderek yüksek katılımla oylarını kullanarak Demokrasiye katkı sağlayan tüm vatandaşlarımızı tebrik ediyorum, diyerek devam etti. 1 Kasım aslında bir Demokrasi Bayramıdır.  Ak Parti olarak 4. Hükümeti kurmak, bizleri sevindirmiştir. Ak Parti Hükümeti’nin, hangi partiye oy verdiklerine bakmaksızın, Ülkemizin her yerine hizmet ulaştırmanın çabasında içerisinde olacağını belirtti.

Ak Parti Dörtyol Kadın Kolları Başkanı Sermin Göksu konuşmasını şöyle sürdürdü:

7 Haziran Seçimlerinde seçmenlerin verdiği mesajdan önemli dersler çıkardıklarını ifade eden Göksu, millet  iradesine her zaman saygılı olduklarının altını çizdi. 4. Ak Parti Hükümetinin kurulmasından sonra, toplumun her kesimine önemli müjdeler birbirini takip edecek, bu sayede sıkıntılar ortadan kalkacaktır.

Türkiye’de devam eden projelerin yanı sıra, yeni devreye girecek projelerin 2023 hedefleri için önemli olduğu ortadadır.

Ak Parti olarak Dörtyol’un her mahallesinde başarılı sonuçlar elde ettiklerini, Hatay’da daha önce olduğu gibi, şimdi de tarih yazmanın gururunu yaşıyoruz.

Çalışmalarımızda bizlere her türlü desteği sağlayan; Dörtyol İlçe Başkanımız Hasan Özel’e, Milletvekilimiz Hacı Bayram Türkoğlu’na, Hatay il Kadın Kolları Başkanımız Sabahat Özgürsoy Çelik’e ve Hatay İl Başkanımız Ahmet Atıç’a, Ak Parti Dörtyol Kadın Kolları adına şükranlarımı sunuyorum.

Bu güzel netice bizleri şımartmayacak, Millete hizmet yolunda sorumluluğumuzu daha da artıracaktır.

Seçim sonuçlarının Dörtyol’umuza, Hatay’ımıza ve Ülkemize hayırlı olmasını Yüce Allah’tan diliyorum.

Gözün aydın, yolun açık olsun Türkiye…

Teşekkürler Dörtyol. Teşekkürler Hatay. Teşekkürler Türkiye.

About Hatay Haber

Hatayın Nabzı https://www.hatayinnabzi.com/

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

Milletvekili Ahrazoğlu: Umarım ki İslam ülkeleri ve diğer ülkeler Dünyanın da beşte 1’den büyük olduğunu gösterirler.

Spread the loveMilletvekili Ahrazoğlu: Umarım ki İslam ülkeleri ve diğer ülkeler Dünyanın da beşte 1’den büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.