Home / İslam / 15 TEMMUZ İHANET HEREKETİ…

15 TEMMUZ İHANET HEREKETİ…

Spread the love

15 Temmuz 2016, Siyasi Tarihimizde kara bir gün. Hain terör örgütünün iç ve dış uzantılarının Türkiye’de yönetimi ele geçirme ve kargaşa çıkarma çabaları. Milli tepki açısından Demokrasi Bayramı. Cumhurbaşkanımızın, Başbakanımızın ve Hükümetimizin, Milli İradenin, güçlü ve dimdik duruşu. Terörist darbecilere, kuvvetli bir demokrasi tokadının vurulması. Milli Mücadele ruhunun, Ülkemizin her tarafında yaşatılması.

Fetö terör örgütü mensupları, vergilerimizle alınan uçak ve tanklardan, 15 Temmuz akşamı vatandaşların üzerine sığınak bombaları, TBMM’ne lazerli bombalar attılar. Çok sayıda insanımız şehit oldu, gazilerimiz oldukça fazla. Vatansever Milletimiz, hain darbecilere karşı siyasi parti ayırımı yapmaksızın, canları pahasına birlik ve beraberlik içerinde bulundu.

15 Temmuz’un 1. Yıldönünde şehitlerimiz için hatimler indirildi, dular okunacak, ruhlarına Fatihalar yollanacak. Her zaman olduğu gibi aileleri ziyaret edilecek. Ana, baba, eş ve çocuklarına sahip çıkılacak.

15 Temmuz hain darbe girişiminin suçluları, layık oldukları en yüksek cezaya çarptırılmalıdır. Milletimiz, bu hainleri vijdanlarında sürekli olarak yargılayacaklardır. Çöreklendikleri her yerden, bir bir ayıklanmaya devam edileceklerdir. Bu satılmışların yaptıkları, hiçbir surette yanlarına kar kalmıyacaktır. Maşası oldukları Devletlere gerekli ders, her zaman verilecektir.

Kimse boşuna heveslenmesin. Darbe dönemleri çok gerilerde kaldı. Hükümetler, bundan böyle seçimle gelecek, seçimle gidecek.

Teröristleri nefretle ve lanetle kınıyorum, Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına sabırlar, Gazilerimize de acil şifalar diliyorum.

Yaşasın Milli İrade…Yaşasın Türkiye Cumhuriyeti…Kahrolsun Vatan hainleri…

About Süleyman GÖKSU

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

Muharrem Ayı

Spread the love Muharrem ayı, tarih boyunca insanlık için dönüm noktaları sayılabilecek önemli olayların yer …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir