Home / Hatay / İskenderun / Yönden’den Bayram Mesajı

Yönden’den Bayram Mesajı

Spread the love

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Ramazan Bayramı dolayısıyla yaptığı açıklamada, tüm kent halkının bayramını kutladı ve Ramazan Bayramının tüm dünyaya barış, huzur, mutluluk getirmesini temenni etti.

On bir ayın sultanı Ramazan-ı Şerif ayını geride bırakarak, sevgi, kardeşlik, hoşgörü ve yardımlaşma duygularının yoğunlaşmasına vesile olan Ramazan Bayramı’na ulaşmanın huzur ve mutluluğunun yaşandığını ifade eden Kaymakam Yönden; “Uzunca süren bir pandemi sürecini çok şükür bir noktaya kadar getirdik. Bitmese de artık en alt düzeye kadar geldi, İskenderun’da rakamlar bir iki kişiye kadar düştü. Bu sürecin sonucunda bir bayram olması, Ramazan Bayramı olması hepimizi çok mutlu etti.

Görüyorsunuz arkamızda dünya güzeli bir manzara var, burada görev yapmaktan onur duyuyoruz, gurur duyuyoruz. Öncelikle İskenderunlu sevgili hemşerilerimin Ramazan Bayramı mübarek olsun diyorum. Tüm hastalara şifa, tüm ihtiyaç sahiplerine deva diliyorum. Görev yapmaktan gerçekten çok büyük zevk aldığım bu ilçeden tüm dünyaya barış, huzur ve mutluluk temenni ediyorum. Allah hepimizi nice bayramlara, nice yeni bayramlara ulaşmayı nasip etsin inşallah” şeklinde konuştu.

About Nevzat Kurt

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

İskenderun Belediye Başkanı Mehmet Dönmez, Sahil Bandı Çalışmalarını İnceledi

Spread the love İskenderun Belediye Başkanı Mehmet Dönmez, sahil bandında devam eden çalışmaları yerinde inceledi. …

Bir yanıt yazın