Home / Haber / Gündem / Toplum Gözüyle Mülteci Çocuk Araştırması’nın sonuçları açıklanıyor!

Toplum Gözüyle Mülteci Çocuk Araştırması’nın sonuçları açıklanıyor!

Spread the love

Çocuk ve Haklarını Koruma Platformu’nun düzenlediği “Toplum Gözüyle Mülteci Çocuk Araştırması” forumunda, GfK Türkiye tarafından gerçekleştirilen araştırmanın sonuçları tartışılacak.

Çocuk ve Haklarını Koruma Platformu, “Dünya Çocuk Hakları Günü” nedeniyle 24 Kasım Perşembe günü, Işık Üniversitesi Maslak Kampüsü Konferans Salonu’nda Toplum Gözüyle Mülteci Çocuk Araştırması Forumu’nu düzenleyecek.

Ev sahipliğini Işık Üniversitesi’nin yaptığı forumda GfK Türkiye tarafından gerçekleştirilen “Toplum Gözüyle Mülteci Çocuk Araştırması”nın bulguları açıklanacak ve değerlendirilecek. Konunun uzmanı akademisyenlerin bu önemli sorunu tartışacağı forumun moderatörlüğünü ise ünlü oyuncu ve Ziya Kürküt yapacak. Forumda açılış konuşmasını Çocuk Haklarını Koruma Platformu ve Koruncuk Vakfı Başkanı Av. Figen Özbek, araştırma raporunun aktarımını ise GfK Tüketici Deneyimleri Genel Müdürü Fulya Durmuş yapacak. Forumdaki konuşmacılar ise İstanbul Bilgi Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı Çocuk/Ergen Altdal Program Direktörü Yrd. Doç. Dr. Elif Göçek, Maya Vakfı Klinik Direktörü, Uzman Sanat Psikoterapisti Leyla Akca Atik, Birleşmiş Milletler Yüksek Komiserliği Mülteci Koruma Asistanı Lara Özügergin, Türk Kızılayı Bağcılar Toplum Merkezi Yöneticisi Esin Demircioğlu.
*Etkinlik herkese açık ve ücretsizdir.

toplum_gozuyle_multeci_cocuk_arastirmasi_forumu_daveti

About Hatay Haber

Hatayın Nabzı https://www.hatayinnabzi.com/

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

Belen de Tır Yangını

Spread the love Belen Antakya yolu üzerinde belirlenemeyen bir nedenden ötürü tır alev aldı. Çevrede …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.